YEŞİL VE BAZ AİLESİNİN

YEŞİ VE BAZ AİLESİAdana İcra Müdürü Ali YEŞİL ile eşi Selma YEŞİL,  biricik oğulları HASAN YEŞİL’i Osmaniye’de muhteşem bir düğün töreni ile evlendirmenin sevincini yaşadı.  Romantik müzik eşliğinde ilk danslarını yapan HASAN-HİLAL YEŞİL  çiftinin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

Osmaniye’de evliler kervanına bir çift daha katıldı. “Mutluluk bizim de hakkımız” diyen HİLAL-HASAN YEŞİL çifti de muhteşem bir düğün töreni ile mutluluğa yelken açtılar.

Daha önce Osmaniye İcra Müdürü iken şu anda Adana İcra Müdürü  olarak görev yapan Ali YEŞİL-Selma YEŞİL Ailesinin  biricik oğulları HASAN YEŞİL ile Berrin-Yahya BAZ Ailesinin hanımefendi kızları HİLAL BAZ, düzenlenen muhteşem bir düğün töreni ile evlenerek dünya evine girdi.

“Düşüncelerimizi ve umutlarımızı birleştirdiğimiz bu günde içimizdeki sevinç ve heyecanı sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağız”

Daveti ile Osmaniye Royal Park Düğün Salonunda yoğun bir davetli katılımı ile yapılan düğün töreninde SELMA-ALİ YEŞİL  ile BERRİN-YAHYA BAZ  Aileleri, örnek bir misafirperverlik  sergilediler.

Düğün salonuna davetlilerin alkışları ve konfeti yağmuru altında giren HİLAL-HASAN YEŞİL çifti, romantik müzik eşliğinde ilk danslarını yaparlarken, mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

Her iki ailenin yakınları ve sevenleri de genç çiftleri piste yalnız bırakmadılar. Yöresel oyunlarla ve halaylarla çiftlerin mutluluklarına ortak oldular.

Düğün törenine gelenlerle bire bir yakından ilgilenen Adana İcra Müdürü Ali YEŞİL, kendilerini mutlu günlerinde yalnız bırakmayan tüm konu komşu akraba ve dostlara en kalbi teşekkürlerini sunduklarını söyledi.

Biz de basın olarak HİLAL-HASAN YEŞİL çiftini evlilik sürecinde bir yastıkta kocamaları dileğiyle bir ömür boyu mutluluklar diliyor, bu mutluluğa vesile olan YEŞİL VE BAZ Ailelerini de kutluyoruz.

Hasan KILIÇ