Yeni Başkan Şipal, “Gençlerimizi spora teşvik etmeliyiz”

şipalOsmaniye Endüstri Meslek Lisesi Spor Kulübü başkanlığına Dr. Şükrü Şipal getirildi. Osmaniye 1. Amatör Küme’de mücadele eden ve her sezonda istikrarlı bir grafik çizen Endüstri Meslek Lisesi Spor Kulübü bundan böyle yeni başkanı ve yeni yönetimi ile yoluna devam edecek. Genç ve dinamik bir yönetim ile takımı devraldıklarını belirten işadamı Mustafa Şipal “Endüstri Meslek Lisesi Spor Kulübü çok eski ve geçmişi çok güzel bir kulüptür. Yıllarca 1. Amatör Küme’de mücadele etmiş ve istikrarlı bir grafik çizmiştir. Bizler de hem futbola olan tutkumuz hem de gençlerimizi futbola ve spora daha çok teşvik etmek amacı ile takımı devraldık. Özellikle memleket çocuklarımızı ön plana çıkartmak istiyoruz. Kulübümüz hem altyapıda futbolcu yetiştirecek, hem de memleket evlatlarına fayda sağlayacaktır” dedi.

“GENÇ VE DİNAMİK BİR YÖNETİM”

Yeni yönetim ile ilgili de bilgi veren Şipal “Biz bu yola çok genç ve dinamik bir ekiple çıktık. Çok güzel ve uyumlu bir yönetimimiz var. İnşallah bu birlik ve beraberlik içerisinde takımımızı çok daha güzel yerlere getireceğiz” diye konuştu.

Şükrü Şipal başkanlığındaki yönetim kurulu üyeleri ise şu isimlerden oluşuyor: Selçuk Çalık, Serhat Doğan, Selim Burkay Var, Uğur Özer, Bahadır Adem Kaya, Reşit Gürel, Aykut Özkan, Abdulkadir Velipaşaoğlu, Gökalp Akın, Murat Özdem, Mehmet Esen, Cem Sefa Can, Cemil Erkara, Salih Eker, Fatih Velipaşaoğlu, Murat Ersoy, Hasan Kama.

Ali Celal KAYMAK