YALÇIN MARKETTEN BİR ŞUBE DAHA

 

Osmaniye halkına yıllardır hizmet veren Yalçın Market 7. Şubesini Fatih Mah. 3017 Sk No 23/A adresinde hizmete açtı. Yalçın Marketin yeni şubesinin açılışında bir konuşma yapan Yalçın Market Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa YALÇIN 7. Şubemizin açılışına katılarak bizlere destek veren herkese teşekkür ediyorum dedi.

Mustafa YALÇIN bu şubemizin açılışıyla birlikte bu mahallemizde önemli bir eksikliğin gidereceğini söyleyerek artık bu mahallede market alışverişini yapmak isteyen hemşerilerimiz çarşı merkezine gitmeden aradıkları bütün ihtiyaçlarını alabileceklerdir ifadelerini kullandı.

Yalçın Market olarak yıllardır Osmaniye halkına hizmet verdiklerini belirten Yalçın Market Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa YALÇIN her zaman sağlıklı ve taze ürünleri, en uygun fiyata, halkımıza sunmak için gereken çabayı gösteriyoruz. Bugün burada aynı kalite ve hizmet anlayışıyla Yalçın  Market çalışmaya ve hizmet vermeye devam edecektir diye konuştu.

Mustafa YALÇIN, konuşmasına biz YALÇIN MARKET olarak Osmaniyede kazandığımızı, Osmaniyeye yatırım yapıyoruz, Osmaniye’nin yerli marketi olarak, gençlerimize istihdam sağlıyoruz. Bünyemizde yüzlerce Osmaniyeli personel çalışmaktadır. Osmaniye halkı bize sahip çıkıyor, bizde Osmaniye’nin yerel marketi olarak Osmaniyeli gençlerimize iş imkanı sağlıyor onların ailelerine katkı sağlamış bulunuyoruz diye devam etti.

Mustafa YALÇIN konuşmasını “bu gün açılışımızda bizi yalnız bırakmayan, destek olan tüm dostlarımıza, ve destekleriyle bizi buralara getiren Osmaniye halkına teşekkür ediyorum” diye tamamladı.

İbrahim SEYREK