VALİMİZİN EŞİNDEN ŞEHİT AİLELERİ SEVİNDİREN ZİYARET

4Valimizin eşi Sevilay Coşkun hanımefendi, “Devletimiz ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını feda etmiş şehitlerimizin haklarını ne yapsak ödeyemeyiz. Bu nedenle sık sık şehitlerimizin kıymetli emaneti olan ailelerini ziyaret ediyor; bir sıkıntıları, bir sorunları varsa çözmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz” dedi.

 

Valimiz Ömer Faruk Coşkun’un eşi Sevilay Coşkun Hanımefendi Şehit Polis Memuru Mahmut Ava, Şehit Uzm.J.V. Kd.Çvş. İbrahim Etiz ve Şehit Polis Memuru Hüseyin Cengiz’in ailelerini ziyarette bulundu.

Ziyarete Osmaniye Vali Yardımcısı Metin Esen’in eşi Hacer Esen, İlçe Kaymakamı Ali Yıldırım’ın eşi Manolya Yıldırım, İl Müdürü Hamit Coşkun’un eşi Emine Hilal Coşkun ve İlçe YazI İşleri Müdürü Aysel Temel eşlik etti.

ŞEHİTLERİMİZİN HAKLARINI NE YAPSAK ÖDEYEMEYİZ

Ziyaretleri sırasında şehit aileleri ile bir süre görüşen Valimizin eşi Sevilay Coşkun hanımefendi, “Devletimiz ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını feda etmiş şehitlerimizin haklarını ne yapsak ödeyemeyiz. Bu nedenle sık sık şehitlerimizin kıymetli emaneti olan ailelerini ziyaret ediyor; bir sıkıntıları, bir sorunları varsa çözmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz” dedi.

ŞEHİT AİLELERİNDEN TEŞEKKÜR

Duygusal anların da yaşandığı ziyarette Şehit aileleri, ziyaretten memnuniyet duyduklarını ifade ederek Valimizin eşi Sevilay Coşkun ve beraberindeki heyete nazik ziyaretleri nedeniyle teşekkür ettiler. Hasan KILIÇ3