VALİLİKTEN  EMEKLİLERİ  SEVİNDİREN PROJE

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, 2024 yılının Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından Emekliler Yılı ilan edildiğini ifade ederek,  “Sayın Cumhurbaşkanımızın himayelerinde başlatılan bu proje kapsamında, Valiliğimizin koordinesinde, Sosyal Güvenlik Kurumumuz öncülünde 41 kurumumuz birlikte çalışacaklar. Bu proje kapsamında emeklilerimizin ekonomik durumlarının iyileştirilmesi, sosyal imkânlarının artırılması amacıyla birçok önemli faaliyet yapılacak.”dedi.

41 Kurumun Katılımıyla Emeklilerimizin Sosyal Refah Düzeylerini Artırmayı Amaçlayan Proje Hayata Geçirildi

2024 yılının Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından “Emekliler Yılı” olarak ilan edilmesi dolayısıyla Osmaniye Valiliği koordinesinde 41 kurumun katılımı ile emeklilerimizin sosyal refah düzeylerini artırmayı amaçlayan proje hayata geçirildi. Vali Dr. Erdinç Yılmaz tarafından İlimizde başlatılan projenin protokolleri Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü ile ilgili kurumlarımız arasında imzalandı.

Proje hakkında bilgi veren Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Mücahit Çelik, Proje kapsamında Emeklilerin Ekonomik Refahı, Sosyal Refahı, Çalışma Yaşamı ile İlgili Kültürel Miras ve Kuşaklararası Aktarım ve Bilimsel Faaliyetler olmak üzere 4 ana başlık altında gerçekleştirilecek çalışmalar yapılacağını söyledi.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, 2024 yılının Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından Emekliler Yılı ilan edildiğini ifade ederek,  “Sayın Cumhurbaşkanımızın himayelerinde başlatılan bu proje kapsamında, Valiliğimizin koordinesinde, Sosyal Güvenlik Kurumumuz öncülünde 41 kurumumuz birlikte çalışacaklar. Bu proje kapsamında emeklilerimizin ekonomik durumlarının iyileştirilmesi, sosyal imkânlarının artırılması amacıyla birçok önemli faaliyet yapılacak.

Bu projeyi 41 kurumumuzun yapacak olması nedeniyle 41 kere maşallah diyoruz. Projenin başarılı olması için Osmaniye olarak büyük bir heyecan ve koordinasyon içinde bu çalışmayı yürüteceğiz.

Emeklilerimize en güzel hizmetleri sunabilmek, gönüllerini kazanmak amacıyla bu projeleri Osmaniye’mizde başarıyla uygulamayı hedefliyoruz. Bu projeyi bugün itibariyle başlatmış olduk. Bütün emeklilerimize bu projenin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. ”dedi.

Valilik basın