VALİ YILMAZ, KAVŞAKTA İNCELEMEDE BULUNDU

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Yapımı Tamamlanan Adana-Toprakkale-Osmaniye Karayolu Toprakkale Kavşağında İncelemelerde Bulundu

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, yapımı tamamlanan Adana-Toprakkale-Osmaniye Karayolu Toprakkale Kavşağında incelemelerde bulundu. Toprakkale Kaymakamı Volkan Özer’in de yer aldığı ziyarette yapılan çalışmalar hakkında Karayolları Bölge Müdürlüğü Kontrol Şefi Çağrı Çiftçi, Vali Yılmaz’a bilgi verdi.

Vali Yılmaz incelemelerinin ardından yaptığı açıklamada, “Bu yolumuzun yaklaşık 15 aydır çalışmaları devam ediyordu. Burası ciddi anlamda trafik yoğunluğu olan bir yolumuz. Yarın açılacak ve Osmaniyeli hemşehrilerimizin hizmetine girmiş olacak. Gerçekten çok güzel bir çalışma yapıldı. Buraya köprü yapıldı, altgeçitten hızlı tren geçiş çalışması yapıldı, tamamlandı. Yaklaşık 2,5 km bir yol çalışması. Karayollarımıza yaptıkları bu güzel çalışmadan dolayı çok teşekkür ediyorum. Osmaniyeli hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Ne zamandır bu yolun açılmasını bekliyorduk, hamdolsun sona geldik. Bu çalışmalar depremden önce başlamıştı, deprem bu çalışmaları uzattı ama bugün itibariyle tamamlandı. Şu anda işaretleme çalışmaları yapılıyor, yarın hizmete girmiş olacak. Bir kez daha hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.  

Valilik basın