VALİ YILMAZ, İFTARDA AİLELERİN EVLERİNDE İFTAR  PROGRAMINA KATIDI

Vali Dr. Erdinç Yılmaz:””Mübarek Ramazan ayında daha çok ailelerimize, hemşerilerimize konuk olup Ramazanın hayrından, bereketinden, kardeşliğinden, güzelliklerinden hep birlikte faydalanmak istiyoruz” dedi.

     Paylaşma, kardeşlik ve dayanışma ayı olan Mübarek Ramazan ayında Valimiz Dr. Erdinç Yılmaz öncülüğünde “İftarda Beraberiz” temasıyla yapılan program kapsamında Vali Yılmaz ve protokol mensuplarımız ailelerimizin evlerine konuk oldu. 

Valimiz Dr. Erdinç Yılmaz, 12’nci Komando Tugay ve Garnizon Komutan Vekili Albay Hakan Kocabaş, Vali Yardımcıları Hakan Yavuz Erdoğan, Aziz Onur Aydın ve Yunus Emre Şahin, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Halit Gülten, İl Emniyet Müdürü Mehmet Sarıbuva, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Hamit Coşkun, İl Müftüsü Ali Çakmak, Çalışma ve İş Kurumu Müdürü Hacı Akkoyunlu, Sosyal Güvenlik İl Müdürü Mücahit Çelik, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Tolga Nacar, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Hamdi Görkem Gençtürk, Gençlik ve Spor İl Müdürü Yusuf Çebi, İl Tarım ve Orman Müdürü Erdem Kolabaş, İl Kültür ve Turizm Müdürü Burhan Torun, İl Milli Eğitim Müdürü Aydın Albak, İl Sağlık Müdürü Dr. Ahmet Kara, AFAD İl Müdürü Selami Kılıçer ve Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Musa Gönül İlimizin çeşitli mahallelerinde yaşayan ailelerimizi evlerinde ziyaret ederek, birlikte iftar yaptılar.

        İftar öncesinde vatandaşlarımızla bir süre sohbet eden Vali Dr. Erdinç Yılmaz, yaptığı konuşmada, “Mübarek Ramazan ayında daha çok ailelerimize, hemşehrilerimize konuk olup Ramazanın hayrından, bereketinden, kardeşliğinden, güzelliklerinden hep birlikte faydalanmak, bunu iyi bir şekilde değerlendirmek amacıyla bütün daire müdürleri arkadaşlarımız, Jandarma Komutanımız, Emniyet Müdürümüz, Daire Amirleri bugün kıymetli hemşehrilerimize konuk oluyorlar, iftarlarını beraber açıyorlar. Allah tuttukları orucu kabul etsin. Allah yaptığımız hayrı, bu birlikteliği, beraberliği, kardeşliğimizi daim etsin. Hayırlı iftarlar diliyorum.”dedi.

        Vali Yılmaz’ı evinde misafir eden vatandaşımız Zeynep Şahin ise Vali Yılmaz’a evine konuk olduğu için teşekkür ederek, “Hep evime Allah dostlarının gelmesini isterdim, Allah’ımdan çok dilek dilerdim. Allah’ım Valimi gönderdi, Allah’ıma çok şükürler olsun.”dedi.

        Okunan ezanla birlikte oruçlar açıldı. Vali Yılmaz iftarın ardından vatandaşlarımız ile bir süre sohbet etti. Vatandaşlarımız Vali Yılmaz’a teşekkür ettiler.

Valilik basın