VALİ YILMAZ, BAĞLANTI YOLUNDA  İNCELEMELERDE BULUNDU

Vali Yılmaz, “Şu anda Toprakkale İlçemizden otobana çıkış noktasındayız. Toprakkale ile Otoban arasındaki çalışmalar hızla devam ediyor. Bu kısmı da Karayollarımız Kurban Bayramına kadar bitirecek. Burası bittikten sonra Mustafabeyli’ye kadar çalışma devam edecek “ dedi.

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Yapımı Devam Eden Toprakkale-Mustafabeyli Bağlantı Yolunda İncelemelerde Bulundu

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, yapımı devam eden Toprakkale-Mustafabeyli Bağlantı Yolunda inceleme ve denetlemelerde bulundu.

Toprakkale Kaymakamı Volkan Özer’in de yer aldığı ziyarette, yapılan çalışmalar hakkında Karayolları Bölge Müdürlüğü Kontrol Şefi Çağrı Çiftçi, Vali Yılmaz’a bilgi verdi.

Vali Yılmaz incelemelerinin ardından yaptığı açıklamada “Şu anda Toprakkale İlçemizden otobana çıkış noktasındayız. Toprakkale ile Otoban arasındaki çalışmalar hızla devam ediyor. Bu kısmı da Karayollarımız Kurban Bayramına kadar bitirecek. Burası bittikten sonra Mustafabeyli’ye kadar çalışma devam edecek. Yine Bayrama kadar, yarın açacağımız yerle Otoban arasında yaklaşık 1 km bozuk asfaltın da yapılması sağlanacak. Yoğun bir çalışma devam ediyor. Karayollarımıza yaptıkları bu yoğun ve güzel çalışmadan dolayı bir kez daha teşekkür ediyorum. İnşallah Cumartesi günü de çok önemli, Osmaniyemiz adına çok kıymet verdiğimiz Sakızgediği Kavşağı Yolumuzu, Ulaştırma ve Altyapı Bakanımızın katılımlarıyla, kıymetli Osmaniyeli hemşehrilerimizin hizmetine sunmuş olacağız.”dedi.

Valilik basın