VALİ KEREM AL VE PROTOKOL MENSUPLARI  İFTARDA YETİMLERLE BİR ARAYA GELDİ

 

 

OVB_0641Osmaniye Valiliği himayesinde Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’nce yürütülen “İftar Yetimle Güzel” projesi kapsamında Vali Kerem Al ve protokol mensupları, babaları vefat eden 23 aileyi evlerinde ziyaret ederek yetimlerle iftar yaptı.

 

Proje kapsamında Vali Kerem Al ve eşi Beyhan Al Hanımefendi, eşini 4 yıl önce trafik kazasında kaybeden Selma Taştan ve 4 çocuğunu evinde ziyaret etti. Anne Selma Taştan ve çocuklarla sohbet eden Vali Al ve eşi Beyhan Al Hanımefendi, çocuklarla yakından ilgilendiler. Okunan ezan ile birlikte, misafir oldukları Taştan ailesiyle beraber oruçlarını açan Vali Al ve Beyhan Al Hanımefendi, yemeğin ardından bir süre daha aileyle sohbet ettiler. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hamit Coşkun’un da bulunduğu ziyaret sonunda çocuklara çeşitli hediyeler verildi.

Selma Taştan ve çocukları, Vali Kerem Al ve eşi Beyhan Al Hanımefendi’ye iftar sofralarını paylaştıkları teşekkür ettiler.

Proje kapsamında eş zamanlı olarak İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Yanık, İl Müftüsü Ali Rıza Tahiroğlu, Afat İl Müdürü Serhat Bulut, Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Hasan Sezer, İŞKUR İl Müdürü Ahmet Altınkaynak, SGK İl Müdürü Mücahit Çelik, Tapu Sicil Müdürü Mehmet Akçul, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, YURTKUR İl Müdürü Oğuzhan Çetin, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü İbrahim Sağlam, İl Göç İdaresi Müdürü Mustafa Cengiz Bilen, İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik, Orman İşletme Müdürü Ferdi Özer, Orman ve Su İşleri Şube Müdürü Fatih Güvercin, İl Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Cingöz, İl Halk Sağlığı Müdürü Hayri Sarı, KOSGEB Müdürü Nihat Karademir, Memur-Sen İl Başkanı Mahmut Kahraman ve Mimarlar Odası Başkanı Banu Başlamışlı Asker de babaları vefat eden 23 aile ve 90 yetim çocuğu evlerinde ziyaret ederek iftar yemeğinde buluştular. Ailelerle sohbet eden protokol mensupları, ailelere ve çocuklara çeşitli hediyeler de verdiler.

Ömer Ali TURUNÇ