VALİ KEREM AL :”OSMANİYE’DEN ÇOK GÜZEL ANILARLA AYRILIYORUM”

 

1Osmaniyespor Futbol Kulubü takımının Türkiye 3. Ligine çıkmasında öncü güç olan Osmaniye Valisi Kerem AL, bugün Osmaniye’ye veda ederken sevenleri yalnız bırakmadı ve uğurlama   töreninde hüzünlü duygusal anlar yaşandı.

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Valiler Kararnamesi ile Osmaniye’deki görevini tamamlayan Vali Kerem Al, Osmaniye’den ayrıldı. Vali Kerem Al ve eşi Beyhan Al Hanımefendi Valilik Konutu önünden Belediye Başkanı Kadir Kara, Cumhuriyet Başsavcısı Ali İrfan Yılmaz, Adalet Komisyonu Başkanı Dr. Ziya Koç, Vali Yardımcıları Mehmet Öz, Muammer Balcı, Huriye Küpeli Kan ve Alp Eren Yılmaz, İlçe Kaymakamları, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Metin Düz, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, kamu kurum ve kuruluşları il müdürleri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, basın mensupları ve vatandaşlar tarafından uğurlandı.

 

OSMANİYE’Yİ, OSMANİYELİLERİ GÖNÜLDEN SEVDİK

Kendisini uğurlamaya gelen konukları ile bir süre sohbet eden Vali Kerem Al, Osmaniye’de güzel dostlar edindiğini ifade ederek, “Osmaniye’den çok güzel anılarla, duygularla ayrılıyorum. Osmaniye artık benim için sıla oldu, memleketim oldu. Buradan ayrılırken yüreğimin bir parçası da burada kalıyor. Osmaniye’yi, Osmaniyelileri gönülden sevdik. Osmaniye’ye olan ilgi ve duyarlılığımız devam edecek. Kapımız, gönlümüz Cebelibereket’in yiğit insanlarına açık olacak. Hepinizi Allah’a emanet ediyorum” diye konuştu.

 

Vali Kerem Al ve eşi Beyhan Al Hanımefendi, kendisini uğurlamaya gelenlerle tek tek vedalaşarak, Osmaniye’den ayrıldılar.

Hasan KILIÇ