VALİ COŞKUN,24 KASIM HATIRA ORMANINA FİDAN DİKEREK ÖĞRETMENLERİ KUTLADI

24 Kasım Öğretmenler Günü Hatıra Ormanına 200 Fidan Daha Dikildi  24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamaları kapsamında, 2016 yılında 2 Hektarlık alanda oluşturulan ‘24 Kasım Öğretmenler Günü Hatıra Ormanı’na bu yıl da 150 fıstık çamı, 50 servi olmak üzere 200 fidan daha dikildi.

Fidan dikim törenine Vali Ömer Faruk CoşkunToprakkale Kaymakamı Gürsel Temurci, Osmaniye Orman İşletme Müdürü Abdulsamet Doğar, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Erbay Tan, Tüysüz Belediye Başkanı Veli Fidan, okul müdürleri ve öğretmenler katıldı.

İlk fidanı dikerek can suyunu veren Vali Ömer Faruk Coşkun, tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutlayarak, çocuklarımızın yetiştirilmesinde gösterdikleri gayretler nedeniyle tüm öğretmenlerimize teşekkür etti. Dikilen fidanların öğretmenlerimiz için oluşturulan hatıra ormanının daha büyük ve çok daha güzel bir orman olmasına vesile olmasını temenni eden Vali Coşkun, 24 Kasım Öğretmenler Günü Hatıra Ormanı’nın oluşturulmasında emeği ve katkısı olan herkese teşekkür etti.

Vali Coşkun’un ardından protokol mensupları da Hatıra Ormanı’na fidan dikerek, tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladılar.

Ömer Ali TURUNÇ