VALİ COŞKUN, SPORCULARA TATLI İKRAMINDA BULUNDU

valiOsmaniyespor Futbol Kulübünü sahada ziyaret ederek kendi elleriyle tatlı ikramında bulunan Vali Ömer Faruk COŞKUN; “Futbolcularımızla, teknik heyetimizle, başkanımız ve yönetimimizle, taraftarlarımızla  birlik ve beraberlik içerisinde bu sezon güzel bir başarı yakalayacağımıza inanıyorum. Hepinizi şimdiden tebrik ediyor, başarılar diliyorum.”dedi.

Vali Ömer Faruk Coşkun, 2019-2020 futbol sezonu ilk maçı öncesinde antrenman yapan Osmaniyespor FK takımının oyuncularını sahada ziyaret etti.

Futbolcularla bir süre sohbet eden Vali Coşkun, futbolculara, teknik heyete ve kulüp yöneticilerine başarı dileklerini iletmek için ziyaretini gerçekleştirdiğini ifade ederek, “Yeni sezonda futbolcularımıza başarılar diliyorum. Bizlerin ve tüm Osmaniyelilerin duaları her zaman sizinle. Sizler sahada ter dökerken bizler de sahanın dışında sizlerin başarısı için gerekli altyapıyı oluşturmak için ilgili arkadaşlarımızla çalışarak ter dökeceğiz. Futbolcularımızla, teknik heyetimizle, başkanımız ve yönetimimizle, taraftarlarımızla  birlik ve beraberlik içerisinde bu sezon güzel bir başarı yakalayacağımıza inanıyorum. Hepinizi şimdiden tebrik ediyor, başarılar diliyorum.”dedi.

TEKNİK DİREKTÖR SEÇKİN: “BAŞARILI OLMAK İÇİN HER ŞEYİ YAPACAĞIZ”

Sarı yeşilli ekibin Teknik Direktörü Mehmet Seçkin, ziyareti nedeniyle Vali Coşkun’a takımın tüm oyuncuları adına teşekkür ederek, “Sizlere ve Osmaniye halkına layık olmak için elimizden gelen her şeyi yapacağımızdan şüpheniz olmasın.” diye konuştu.

Antrenmanı izleyen Vali Coşkun, ziyaretinin sonunda futbolcularla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Ömer Ali TURUNÇ