Vali Coşkun, Şehitlerimizin Ailelerini ve Gazimizi Ziyaret Etti

VALİ ÇOŞKUNVali Ömer Faruk Coşkun, Şehidimiz Polis Memuru Veli Körz, Şehidimiz Polis Memuru Fırat Ulaş’ın aileleri ile Gazimiz Jandarma Uzman Çavuş Hilmi Demirel ve ailesini evlerinde ziyaret etti. Ziyarette Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hamit Coşkun da yer aldı.

Şehitlerimizin aileleri, gazimiz ve ailesi ile bir süre sohbet eden Vali Ömer Faruk Coşkun, “Devletimiz ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını feda etmiş şehitlerimiz ve canlarını hiçe saymış gazilerimiz, hepimizin gönlünde müstesna bir yere sahiptir. Bu nedenle sık sık şehitlerimizin kıymetli bir emaneti olan ailelerini ve kahraman gazilerimizi ziyaret ediyor; bir sıkıntıları, bir sorunları varsa çözmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Bu vesile ile tüm Şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sabırlar diliyorum. Gazilerimize de aileleri ile birlikte sağlıklı ve uzun bir ömür temenni ediyorum.” diye konuştu.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade eden Şehitlerimizin aileleri ve Gazimiz, Vali Ömer Faruk Coşkun’a ziyareti nedeniyle teşekkür ettiler.

Ömer Ali TURUNÇ