Vali Coşkun, OKÜ’yü Ziyaret Etti

Vali Coşkun, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Anaokulunu Ziyaret EttiVali Ömer Faruk Coşkun, Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Anaokulunu ziyaret etti. Ziyareti sırasında, Garnizon Komutanı Topçu Albay Emin Yılmaz Sancaktar, Belediye Başkanı Kadir Kara, Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Tekne,  Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Türk, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Zafer Tombul, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Ali Gizlice ve Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Devrim Murat Aksoy da katıldı.

Anasınıfı girişinde minik öğrenciler tarafından karşılanan Vali Coşkun ve protokol mensupları, burada öğrencilerin sunduğu gösteriyi izledi. Gösteri sonunda Vali Coşkun ve protokol mensuplarına, öğrenciler tarafında hazırlanan çiçeklerle yapılmış Türk Bayrağı tablosu hediye edildi. 

7 Ocak Osmaniye’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 98. yıldönümü kapsamında açılan fotoğraf sergisinin gezilmesinin ardından sınıfları gezen Vali Coşkun, burada minik öğrencilerle bir süre sohbet etti. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından gönderilen oyuncaklar Vali Coşkun ve protokol mensuplarına tarafından öğrencilere dağıtıldı.

Ziyaretinin devamında öğretmenlerle bir süre sohbet eden Vali Coşkun, öğretmen ve öğrencilere başarılar dileyerek Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Anaokulundan ayrıldı.

Ömer Ali TURUNÇ