VALİ COŞKUN, HASTALARI UNUTMADI

vali hastane ziyareti   Vali Ömer Faruk Coşkun ve eşi, Kurban Bayramında Osmaniye Devlet Hastanesini ziyaret ederek; hastalar, hasta yakınları ve hastane personelinin bayramlarını kutladılar. Ziyarette İl Sağlık Personel ve Destek Hizmetleri Başkanı Hamza Tor da yer aldı.

Ziyaretinin başında Başhekim Yardımcısı Fatih Gökalp’ten hastane hakkında genel bir bilgi alan Vali Coşkun, daha sonra hastaları odalarında ziyaret ederek, “Bugün Hastanemizi ziyaret ederek, tedavi gören vatandaşlarımıza hem ‘geçmiş olsun’ dileklerimizi iletmek hem de bayramlarını kutlamak istedik. Tüm hastalara Allah’tan acil şifalar diliyorum” dedi. Vali Coşkun, ziyaret ettiği hastalara gül verdi.

Hastaların durumu hakkında doktorlardan bilgi alan Vali Coşkun, hasta yakınları ile de bir süre sohbet ederek bayramlarını kutladı. Hastalar ve yakınları, ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek, Vali Coşkun ve eşine nazik ziyaretleri için teşekkür ettiler.

Son olarak Hastane personeli ile de bayramlaşan Vali Coşkun, tüm personele görevlerinde kolaylıklar dileyerek, ziyaretine son verdi.

Ömer Ali TURUNÇ