Vali Coşkun, Düziçili şehit aileleri ile buluştu

5Vali Ömer Faruk Coşkun, Şehidimiz Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Mehmet Burak Demirci ve Şehidimiz Komiser Mustafa Sarı’nın ailelerini Düziçi ilçesindeki evlerinde ziyaret etti. Vali Coşkun’un ziyaretlerinde İlçe Kaymakamı Mustafa Koç, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Tamer Bilacan, Düziçi Belediye Başkanı Ökkeş Namlı, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Gök ve Belde Belediye Başkanları da yer aldı.

Şehitlerimizin aileleri ile bir süre sohbet eden Vali Coşkun, ziyaretlerini şehitlerimizin ailelerinin hatırlarını sormak, herhangi bir sıkıntıları olup olmadığını öğrenmek için gerçekleştirdiklerini ifade ederek, “Tüm şehitlerimize Yüce Allah’tan rahmet, yakınlarına da sabırlar diliyorum. Şehitlerimize minnettarız, onların aileleri bizlere birer emanettir. Bizler de bu kıymetli emanete her daim sahip çıkacağız. Gönlümüz ve kapımız onlara her zaman açıktır” diye konuştu.

Ziyaret sırasında şehitlerimiz için İlçe Müftüsü Ramazan Sancak tarafından Kuran-ı Kerim okunarak dua edildi. Vali Coşkun, ziyaretlerinin sonunda şehitlerimizin ailelerine “Vatan Size Minnettardır” yazılı duvar saati hediye etti. Şehitlerimizin aileleri, Vali Ömer Faruk Coşkun ve protokol mensuplarına ziyaretleri nedeni ile teşekkür ettiler.

Ömer Ali TURUNÇ