VALİ COŞKUN, ASIRLIK ÇINAR ALTINDA VATANDAŞLA BULUŞTU

Vali CoşkunVali Ömer Faruk Coşkun, Gebeli Mahallesi sakinleri ile bir araya gelerek vatandaşlarımızı dinledi. Mahallenin asırlık çınarının altında gerçekleşen buluşmada Mahalle Muhtarı Şami Berki’den mahalle hakkında bilgi alan Vali Coşkun, daha sonra mahalle sakinleri ile bir süre sohbet etti.

Zaman zaman köyleri ve mahalleleri ziyaret ederek vatandaşlarımızla bir araya geldiklerini ifade eden Vali Coşkun, “Bugün, Gebeli Mahallemizi, mahalle sakinlerimizle hasbıhal etmek, varsa sorunlarını dinlemek üzere ziyaret ediyoruz. Bizi misafir ettikleri için tüm mahalle sakinlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Mahalle sakinlerini tek tek dinleyen Vali Coşkun, kendisine iletilen sorun ve talepleri karşılamak için imkânlar doğrultusunda gayret göstereceklerini söyledi. Mahallenin çocukları ile de ilgilenerek bir süre sohbet eden Vali Coşkun, çocuklara eğitim hayatlarında başarılar diledi.

Gebeli Mahallesi Muhtarı Şami Berki ve mahalle sakinleri, ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek Vali Ömer Faruk Coşkun’a teşekkür ettiler.

Ömer Ali TURUNÇ