VALİ COŞKUN: “2020, UMUTLARIN GERÇEKLEŞTİĞİ BİR YIL OLSUN”

VALİ ÖMER FARUK COŞKUN’UN YENİ YIL MESAJIOsmaniye Valisi Ömer Faruk COŞKUN; “Ülkemiz ve şehrimiz adına önemli bir yılı geride bırakırken, milletçe birlik ve beraberlik içerisinde, birbirimize kenetlenmiş, daha güçlü ve geleceğe güvenle bakan bir ülke olarak yeni bir yıla giriyoruz” dedi.

2020 Yılı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınlayan Vali Ömer Faruk COŞKUN şunları söyledi:

“Binlerce yıllık köklü geçmişiyle; birçok medeniyete ev sahipliği yapan, kaleler şehri, Cumhuriyete giden yolda önemli bir rol üstlenmiş güzel İlimizde, sizlerle birlikte bir yılı geride bırakmanın ve yeni bir yıla girmenin mutluluğu içerisindeyim.

Verimli toprakları, yiğit insanları ve bu topraklar için verdiği şehitlerle de Devletimizin ve milletimizin hayatında özel bir yeri olan Osmaniye’mizin başta huzur ve güvenlik olmak üzere her anlamda daha yaşanabilir bir şehir haline gelmesi için kamu kurum ve kuruluşlarımız, belediyelerimiz ve sivil toplum kuruluşlarımız ile birlikte 2019 yılında büyük gayretler gösterdik. 2020 yılında da hep birlikte daha güzel bir Osmaniye için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Hiç kuşkusuz bu hususta Osmaniye’de yaşayan her bir vatandaşımıza da önemli görevler düşmektedir. Bu anlayışla ilimizin ve ülkemizin bugüne kadar elde ettiği başarıları yeni başarılarla perçinlemeli, çocuklarımıza daha güzel ve müreffeh bir ülke bırakmanın çabası ve çalışması içerisinde olmalıyız.

Bu duygularla Yeni yılın umutlarımızın gerçekleştiği, kardeşliğimizin pekiştiği, ülkemiz ve milletimiz için yeni ufukların açıldığı hayırlı bir yıl olmasını temenni ediyor, başta siz aziz Osmaniyeli hemşehrilerim olmak üzere kamu kurum ve kurumlarında görev yapan personelimizin ve değerli basın mensuplarının yeni yılını tebrik ediyor, 2020 Yılının ülkemize, milletimize ve tüm insanlığa huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini diliyorum”

Ömer Ali TURUNÇ