ÜİD, 7 Ocak Taraftarlar Derneği’nin kampanyasına destek verdi

 

IMG_20161022_210028Osmaniye Ülkücü İşçiler Derneği (ÜİD), 7 Ocak Taraftarlar Derneği’ni dernek binasında ziyaret ederek, başlatılan kitap kampanyasına destek verdi.

Kampanya ile ilgili bilgi veren 7 Ocak Taraftarlar Dernek Başkanı Sedat Köle, “Oku ve Okut Kampanyası’nda ihtiyaç sahiplerine yönelik Düziçi ilçemizdeki Hüseyin Ege Gök kardeşimizin başlattığı kampanyaya destek olmak istedik. Kısa sürede yüzlerce kitap toplandı. Kitap getirenlere çam sakızı çoban armağanı forma hediye ediyoruz. Dernek üyelerimiz ve kitap kampanyasına destek verenlerin getirdikleri kitapları dernek binasında toplayarak teslim edeceğiz. Kampanya bir hafta sürecek. Bu kampanyaya destek veren Ülkücü İşçiler Derneği üyelerine ve başta dernek başkanı Murat Kumcu beye teşekkür ediyorum” dedi.

Ülkücü İşçiler Dernek Başkanı Murat Kumcu ise, “Düziçi ilçemizde başlatılan kitap kampanyasına destek ve katkı sağlamak bizleri de mutlu etti. 7 Ocak Taraftarlar Derneği’ne böyle bir kampanyaya öncülük ettikleri için teşekkür ediyorum. Eğitimin, okumanın önemini hepimiz biliyoruz. Dernek olarak imkânlarımız ölçüsünde eğitime her zaman destek olacağız” şeklinde konuştu.

Ali Celal KAYMAK