Türkiye Kamu-Sen Osmaniye İl Temsilcisi Fatih Üstüner oldu

Türkiye Kamu-Sen Osmaniye İl Temsilciliği’nde Bayrak DeğişimiTürkiye Kamu-Sen Osmaniye İl Temsilciliği’nde görev değişimi yapıldı. Mevcut Başkan Türk Eğitim-Sen İl Başkanı ve Türkiye Kamu-Sen Genel Merkezi Disiplin Kurulu Üyesi Ahmet Kandemir, görevini Türk Sağlık-Sen İl Başkanı Fatih Üstüner’e devretti.

Devir teslim töreninde konuşma yapan yeni başkan Fatih Üstüner“Bizim İlkemiz; Önce Ülkemizdir. Önce ülkemiz ilkesiyle hareket eden, sendikacılığı milli değerler ölçüsünde yapan Türkiye Kamu-Sen Osmaniye İl Temsilciliği devir teslim törenimizi gerçekleştiriyoruz.Bu görevi başarıyla yerine getiren Türk Eğitim-Sen Osmaniye Şube Başkanımız Ahmet Kandemir’e teşkilatımıza yapmış olduğu katkılardan dolayı teşekkür ediyoruz.Osmaniye Kamu-Sen çatısı altında faaliyetlerini sürdüren 12 iş kolumuzla birlikte bu kutlu görevi en iyi şekilde yapmanın gayreti içerisinde olacağız.Biz biriz, beraberiz ve birlikte güçlüyüz. Allah birliğimizi daim etsin” diye konuştu.

Görevi teslim eden Türk Eğitim-Sen İl Başkanı ve Türkiye Kamu-Sen Genel Merkezi Disiplin Kurulu Üyesi Ahmet Kandemir, bundan sonra da yine Fatih Üstüner’in her zaman yanında olacaklarını ifade ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

Ali Celal KAYMAK