TÜRKAV Kadirli Şube Başkanı Levent Binici oldu

türkavTürkiye Kamu Çalışanları Vakfı Kadirli Şube Başkanlığı’nda bayrak değişimine gidilerek Levent Binici yeni başkan oldu.

Çamlıkahve’deki şube başkanlığında düzenlenen devri teslim törenine, Türkav Genel Başkanı Ebubekir Korkmaz, Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, Kadirli MHP ilçe

Başkanı, Ahmet Gülden, Belediye Başkan Yardımcısı Cezmi Yavuz, Türk Eğitim Sen Osmaniye şube Başkanı Ahmet Kandemir, Türk Eğitim Sen Kadirli Şube Başkanı Halim Hallaç, Türk Tarım Sen Başkanı Abdurrahman Türkmen, MHP Osmaniye Milletvekili A. Av. Alptekin Uçmak, Kadirli Ülkü Ocakları Başkanı Buğrahan Çulha, Türkav Kadirli Şubesi önceki başkanı Necati Akgöllü ve üyeler katıldı.

Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (TÜRKAV) Kadirli Şube başkanlığını 8 yıldır yürüten Necati Akgöllü, başkanlık bayrağını Levent Binici’ye devretti.

Başkanlık bayrağını devreden Necati Akgöllü, “2011 yılında bayrağı devraldığım ve her kademesinde görev almaktan şeref ve onur duyduğum, cennet mekan başbuğumuz tarafından kamudaki ülkücülere bir emaneti olan TÜRKAV’dan kendi isteğim ile değerli kardeşim ve meslektaşım Levent Binici’ye devrediyorum. Rabbim kendisinin ve yönetiminin yar ve yardımcısı olsun” diye konuştu.

Yeni Başkan Levent Binici ise aldığı bayrağı yeni yönetimi ile birlikte daha iyi yerlere taşımak adına elinden gelen gayreti yapacaklarını belirterek, bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalar nedeniyle Necati Akgöllü’ye teşekkür etti.

Binici, konuşmasının devamında şunları kaydetti:

“Türkav, merhum başbuğumuzun talimatları ve MHP Genel Başkanımız sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin maddi ve manevi destekleriyle kurularak bizlere emanet edilmiştir. Bizler de bu emanete sahip çıkıp Kadirli Şubesi olarak gerekli birlikteliği hep birlikte sürdüreceğiz. Ülküdaşlarımızla birlik ve beraberlik içerisinde çalışacağız. Küsmeyeceğiz, kırmayacağız, dökmeyeceğiz. Hep birlikte bir olacağız. Ayrıca bünyemizde doğmuş Türkiye Kamu sen üyesi olmaktan da onur ve şerefi gerçeğini asla inkar etmeyeceğiz. Dünya durdukça Türklük duracak, Türklük durdukça ülkücü hareket var olacaktır. Başta sayın gelen başkanımız, değerli büyüklerimiz ve tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum.”

Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı Genel Başkanı Ebubekir Korkmaz da göreve geldiği günden bu yana gece gündüz demeden çalışmalarını sürdüren Necati Akgöllü’ye teşekkür ederek, yeni göreve atanan Levent Binici’ye çalışmalarında başarılar dileklerinde bulundu.

Menderes Özat