TÜMSİAD’TAN MHP’YE ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ

1Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Osmaniye Şube Başkanı Murat Özkardeş,Osmaniye MHP İl Başkanı Ahmet Melih Loş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte Loş’u makamında ziyaret eden Özkardeş, tebrik ederek görevinde başarılar diledi.

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı Murat Özkardeş, büyük ve güçlü Türkiye hedefine ancak güçlü ekonomi ile ulaşılabileceğini, Güçlü Ekonominin de Birlik ve Beraberlikten geçeceğini, seçim zamanı partili, seçim bittikten sonra, yerelde millet olarak, genelde de devlet olarak birlikte ve beraber hareket ederek, iç ve dış güçlere karşı birliktelik göstermemiz gerektiğinikanaatindeyim diye konuştu.

Ülkenin 15 Temmuz gibi bir süreçten geçtiğini ifade eden Özkardeş, “Çok çalışmalı ve çok üretmeliyiz. Güçlü Türkiye’yi inşa ederken çocuklarımıza güvenli bir gelecek bırakmalıyız. Her şeyi devletten beklemeden, sorumluluk alarak projeler geliştirmeli ve güzel hizmetlere imza atmalıyız. Projelerimiz günü kurtarmak için olmamalı, yüz yıla hitap etmeli, gelecek nesillere güzel bir Türkiye bırakmalı, bizim çöpe atılacak bir kuruşumuzun bile olmadığı bilinmeli” dedi.

Özkardeş; Osmaniye ye yapılan planlar güzel ama yapılan işlerin günü kurtarmaya yönelik olduğunu görmekteyiz, örnek olarak Karaçay için yapılan çalışmalar, güzel ve örnek bir proje olmasına rağmen günü kurtarmaya yönelik bir çalışma olduğunu görmekteyiz, ben bilirim dememek gerek, ortak akıl her zaman işe yaramıştır” diye Konuştu.

STK’lar ile istişare yapılması gerektiğini belirten Özkardeş, “Faaliyet alanları ve hedef kitleleri birbirinden farklı olan sivil toplum kuruluşları, gönüllü olarak çalışmalar yürütüyor. Her STK’nın kendi alanında bir birikimi oluyor. Faaliyet alanına giren konularla ilgili bu STK’lar ile istişareler yapmak yatırımların ve alınacak kararların daha verimli olmasını sağlayacaktır. TÜMSİAD olarak bu konuda her türlü katkıyı yapmaya ve her türlü desteği vermeye hazırız” diye konuştu.

TÜMSİAD Şube Yönetimine nazik ziyaretleri için teşekkür eden Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ahmet Melih Loş, sivil toplum kuruluşlarıyla yakın işbirliği içerisinde olacaklarını, STK’ların toplumlar için önemine dikkat çekerek, memleketimiz ve milletimiz için herkesle bir araya gelip, şehrimiz için üzerimize düşen görevleri de yerine getirmek istiyoruz dedi.

Daha Sonra TÜMSİAD Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri, MHP Merkez İlce Başkanlığına Getirilen, Ümmet Kaya’yı Ziyaret ederek Hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Hasan KILIÇ