TÜMSİAD’tan 7 Ocak Engelliler Kulübü’ne destek

 

7ocakengellier1Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Osmaniye Şube Başkanı Murat Özkardeş, 7 Ocak Engelliler Basketbol Spor Kulübü’nü ziyaret etti.

Türkiye Tekerlekli Sandalye Basketbol 2. Ligi’nde ilimizi temsil eden 7 Ocak Engelliler Basketbol takımına 2016-2017 sezonunda başarılar dileyen Özkardeş, gösterdikleri mücadele ve azimden dolayı sporcuları tebrik etti. 7 Ocak Engelliler Spor Kulübü Başkanı Muttalip Altun’dan takımla ilgili bilgi alan Murat Özkardeş,  engelli vatandaşların spor yapmasının önemli olduğunu söyledi.

Sporun herkes için önemli olduğunu ancak engelli bireyler açısından daha da anlamlı olduğuna dikkat çeken Özkardeş, “Hayatına spor katan engelli kardeşlerimizi tebrik ediyorum. Hayata küsmeyip, hayata sporla tutunmaya çalışmanızı takdir ediyorum. Daha çok engellinin spor yapmasını sağlamak için verdiğiniz çabaları da çok önemsiyorum. Sizleri bu mücadelede yalnız bırakmamak, sizlere her zaman destek olmak bizlerin ve toplumun öncelikli görevleri arasındadır. TÜMSİAD olarak yanınızda ve yakınınızda almaya devam edeceğiz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Muttalip Altun, TÜMSİAD Osmaniye Şube Başkanı Murat Özkardeş’e teşekkür edip hafta sonu yapacakları maça davet etti.

Osmaniye 7 Ocak Engelliler, ligin 3. haftasında 19 Kasım Cumartesi günü saat 13.00’da Merkez Kapalı Spor Salonunda 68 Aksaray Belediyesi takımını konuk edecek.

Ali Celal KAYMAK