TÜMSİAD, SAĞLIK ECZANESİNE “HAYIRLI OLSUN”ZİYARETİNDE BULUNDU

 

4 sütuna fotoHalka hizmeti, Hakka hizmet olarak gören bir düşüncenin temsilcisi olduğunu belirten Murat Kanlı, “Bu vesile ile tüm Osmaniyelileri eczanemize bir bardak çay içmeye  davet ediyorum” dedi.

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Başkanı Murat ÖZKARDEŞ ve yönetim kurulu üyeleri, Park Hastanesi karşısına taşınan SAĞLIK Eczanesine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Eczanelerin toplum sağlığı açısından hayati derecede önemli olduğunu belirten TÜMSİAD BaşkanI Murat Özkardeş, Sağlık Eczanesi sahibi Ecz. Murat KANLI’ya yeni yerinde başarılı hizmetlerinin devamını dileyerek kutladı.Yönetim kurulu üyesi ve AK Ocaklar Osmaniye İl Başkanı Özgür GÖKTÜRK te Eczacı Murat Kanlı’ya çalışmalarında başarılar diledi.

TÜM OSMANİYELİLERİ ÇAY İÇMEYE DAVET EDİYORUM

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden MHP Osmaniye Eski İl Başkanı Ecz. Murat KANLI da TÜMSİAD  Başkanı Murat Özkardeş ve yönetim kurulu üyelerine çok teşekkür ettiğini söyledi.Halka hizmeti, Hakka hizmet olarak gören bir düşüncenin temsilcisi olduğunu belirten Murat Kanlı, “Bu vesile ile tüm Osmaniyelileri eczanemize bir bardak çay içmeye  davet ediyorum” dedi. Hasan KILIÇ