TÜMSİAD, hayırlı olsun ziyaretleri gerçekleştirdi

 

KHB ziyaretTüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Osmaniye Şube Başkanı Murat Özkardeş, OKÜ Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Murat Türk ile Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’ne atanan Uzm. Dr. Fethullah Selçuk Moğulkoç’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Türk’ü makamında ziyaret eden TÜMSİAD Şube Başkanı Murat Özkardeş, yeni görevinden dolayı Türk’ü tebrik ederek başarılar diledi. OKÜ’nin önümüzdeki dönemde önemli bir ivme kazanacağına inandıklarını ifade ederek, sanayi ve üniversite işbirliğinin önemine dikkat çeken Özkardeş, “2007 yılında kurulan üniversitemiz, hızlı bir gelişim süreci yaşadı. OKÜ, kısa bir sürede gerek kampüs alanı, gerekse de fiziki yapısı ile ülkemizde örnek bir üniversite haline geldi. Üniversite-Şehir ve Sanayi-Üniversite bütünleşmesine büyük önem veriyoruz. Bunun gerçekleşmesi için sanayiciler ve sivil toplum kuruluşu olarak üzerimize düşenleri yapmaya hazırız. Birlikte olursak ve beraber hareket edersek, başaramayacağımız hiçbir şey yoktur” dedi.

TÜMSİAD yönetimine ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden OKÜ Rektörü Prof. Dr. Murat Türk, OKÜ’nin Osmaniye’deki Sivil Toplum Kuruluşları ile her anlamda işbirliğinin artarak devam edeceğini ifade etti.

Osmaniye Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’ne atanan Uzm.Dr. Fethullah Selçuk Moğulkoç’u ziyaret eden TÜMSİAD Osmaniye Şube Başkanı Murat Özkardeş, hayırlı olsun dileklerini ileterek, Moğulkoç’a yeni görevinde başarılar diledi.

Nazik ziyaretlerinden dolayı TÜMSİAD Osmaniye Şubesi’ne teşekkür eden Moğulkoç, Başkan Özkardeş’e Genel Sekreterlik olarak yürütülen çalışmalar ile yapılması planlanan projeler hakkında bilgi verdi.

Ali Celal KAYMAK