TÜMSİAD; “Güçlü Türkiye, kaosa sürüklenen bir ülke olmayacak”

 

Özkardeş, hain terör saldırısını kınadıBu alçak saldırılarla aziz milletimizin korkuya sürüklemeye çalışıldığını ifade eden Murat Özkardeş, “Bu topraklar ve bu millet her şeyi sabırla karşılar ama hainliği asla affetmez ve bundan sonra da etmeyecektir” dedi.

 

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Osmaniye Şube Başkanı Murat Özkardeş, İstanbul Ortaköy’de gerçekleştirilen hain terör saldırısını kınadı.

TÜMSİAD Şube Başkanı Murat Özkardeş, yeni yılın ilk saatlerinde bir eğlence merkezinde meydana gelen terör saldırısını lanetledi. Türkiye’nin refah ve kardeşlik iklimini bozmaya çalışanların hain oyunlarına devam ettiğini ifade eden Özkardeş, “Canlara alçakça kıyan bu canilere en güzel cevabı yineleyerek söylüyoruz ki; Birlik ve beraberliğimizi koruyup, birbirimize her zamankinden daha fazla kenetlenerek, gereken cevabı vereceğiz. Bizler millet olarak bu oyunun farkındayız ve her zaman olduğu gibi şimdi ve bundan sonra da her daim devletimizin yanında olacağız” dedi.

Bu alçak saldırılarla aziz milletimizin korkuya sürüklemeye çalışıldığını ifade eden Murat Özkardeş, “Bu topraklar ve bu millet her şeyi sabırla karşılar ama hainliği asla affetmez ve bundan sonra da etmeyecektir. İçerideki ve dışarıdaki terör grupları ve destekçileri şunu bilsinler ki Güçlü Türkiye, kaosa sürüklenen bir ülke olmayacak, bilsinler ki bizleri korkutamayacaklar ve her zaman karşılarında güçlü bir iradeyi bulacaklar. Bu elim saldırıda, şehit düşen güvenlik güçlerimize ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum” diye konuştu.

Ali Celal KAYMAK