TÜGVA’nın konuğu Metin Külünk Oldu

WhatsApp Image 2017-12-03 at 21.09.54Türkiye Gençlik Vakfı Osmaniye İl Temsilciliğinin “Gençlik Söyleşileri” başlığıyla başlatmış olduğu programın ilk konuğu Ak Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk oldu.

3 Aralık Cumartesi Günü TÜGVA Osmaniye İl Temsilcilik Binasında halka açık olarak gerçekleşen programa Gençler ve Osmaniyeli vatandaşlar katıldı.

Programda selamlama konuşması yapan Tügva Osmaniye İl Temsilcisi Av.Talha Akif Gürbüz, biz Göreve geldiğimiz günden itibaren Osmaniye’ye ve Gençliğe bir söz verdik. Projeler üreteceğiz, çalışacağız , yeni bir nesil için mücadele vereceğiz dedik ve Elhamdulillah önemli projelere imza attık. Gençlik Söyleşileri programımız da bunlardan bir tanesi, bizleri kırmayarak Osmaniye’ye gelen Sayın Milletvekilimiz Metin Külünk abimize teşekkür ederiz. DEDİ.

Ak Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk ise yaptığı konuşmasında, Türkiye ve Dünya siyasetini değerlendirdi.

Gençliğin Türkiye’nin geleceğindeki rolünden bahseden Külünk, Gençliği olmayanın geleceği de olmaz Ve bu anlamda TÜGVA’ya büyük görevler düşmektedir. Dedi.

Türkiye’nin 17-25 Aralık operasyonu Ve 15 Temmuz darbe girişiminden sonra Türkiye’ye Uluslararası bir darbe girişimi hazırlandığını söyleyen KÜLÜNK, Milletçe uyanık olmalıyız, bu güçler Ortadoğu’da yeni sınırlar çizmek istemekteler ve Türkiye bu oyunu görmüştür ancak bu güçler de Türkiye’nin gördüğünü görmüştür. Dedi.

Konuşmanın ardından ikramlar, soru cevap Ve hediye takdimi ile program son buldu. Mahir  CANTORUN