TÜGVA yönetimi, Altun’u ve Kahraman’ı ziyaret etti

 

2Türkiye Geçlik Vakfı (TÜGVA) Osmaniye İl Temsilciliği kısa bir süre önce kurulmuş olmasına karşın yoğun bir tempoyla çalışmaya devam ediyor. TÜGVA yönetimi son olarak İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Altun’u ve Memur-Sen Osmaniye İl Başkanı Mahmut Kahraman’ı ziyaret etti.

Vakfı ve çalışmalarını anlatmak için kurum ziyaretleri yaptıklarını belirten TÜGVA Osmaniye İl Temsilcisi Av.Talha Akif Gürbüz; “Osmaniye İl Temsilciliğimiz diğer illere göre geç bir zamanda kuruldu dolayısıyla bizim daha fazla çalışıp bu açığı kapatmamız gerekiyor. Çünkü TÜGVA bir nevi hayırda yarışanlar kulübüdür” dedi.

Ziyaretler kapsamında daha önce Osmaniye Valisini, İl Milli Eğitim Müdürünü, Gençlik Spor İl Müdürünü ve daha bir çok kurumu ziyaret ettiklerini belirten Gürbüz, ziyaretler kapsamında bu hafta Osmaniye İl Genel Meclisi Başkanı Av.Mehmet Altun’u ve Memur-Sen Osmaniye İl Başkanı Mahmut Kahraman’ı ziyaret ettiklerini belirtti.

Ziyaretler kapsamında yurtlar, burslar, eğitimler ve çalışmalar hakkında bilgiler verdiklerini dile getiren Gürbüz, “Ziyaretlerimizde değerli kurum müdürlerimizin de görüş ve önerilerini dikkate alıyoruz” dedi.

TÜGVA’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Osmaniye İl Genel Meclisi Başkanı Av.Mehmet Altun ise, “TÜGVA çok değerli bir vakıf ve Osmaniye’de de kısa sürede çok güzel çalışmalara imza attılar. TÜGVA’yı takdirle takip ediyor ve bizler de her fırsatta yanlarında olduğumuzu belirtiyoruz” diye konuştu.

Memur-Sen Osmaniye İl Başkanı Mahmut Kahraman ise; “Talha kardeşimin başkanlığında tüm TÜGVA Osmaniye yönetimini şimdiye kadar yapmış oldukları çalışmalardan dolayı tebrik ediyor, bundan sonra yapacakları çalışmalarda başarılar diliyorum. Özellikle eğitim alanında Milli Eğitim Müdürlüğü ile yapmış oldukları işbirliği ve eğitim çalışmaları memleketimiz için faydalı olacaktır inşallah” şeklinde konuştu.

Ali Celal KAYMAK