Toroslar EDAŞ, Osmaniye’de Bakım, Onarım ve Yatırım çalışmalarını sürdürüyor

Toroslar EDAŞ, Osmaniye’de Bakım, Onarım ve Yatırım çalışmalarını sürdürüyorToroslar EDAŞ 2019’un Üçüncü Çeyreğinde Osmaniye’de Bakım, Onarım ve Yatırım Hedeflerini başarıyla gerçekleştirdi.

Sektöre getirdiği yenilikler ve müşteri odaklı çalışma anlayışını benimseyen Toroslar EDAŞ, Osmaniye’de kesintisiz ve sürdürülebilir elektrik dağıtımı kapsamında 2019 yılının üçüncü çeyreğinde bakım, onarım çalışmaları ile yatırımlarına devam etti.

Elektrik dağıtımını dijitalleşme odaklı projeler ve yatırımlar ile gerçekleştiren Toroslar EDAŞ, Osmaniye’de yılın üçüncü çeyreğinde de müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde yine başarılı çalışmalara imza attı.

Toroslar EDAŞ, Osmaniye’de hizmet verdiği 2334 trafo ve 7029 kilometre hat uzunluğunda sürdürülebilir ve kesintisiz enerji sağlanabilmesi amacıyla bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarını sürdürdü.

Daha aydınlık bir Osmaniye için Kadirli, Merkez, Düziçi ve Bahçe ilçelerinde 589 aydınlatma armatürünün bakımını gerçekleştiren Toroslar EDAŞ ekipleri 3,5 Km’lik hattın da bakımını yaptı. Ayrıca kentte 10 pano, 15 trafo ve 10 dağıtım merkezinin de bakımı yapıldı.

Toroslar EDAŞ, sektörün pazar dinamiklerine odaklanarak faaliyetlerini insan, çözüm ve inovasyon odağında sürdürmeye devam ediyor. Osmaniye’de hizmet verdiği 233 binden fazla müşterisine daha iyi hizmet vermek amacıyla toplam 25 Km’lik yeni kablo döşeyen Toroslar EDAŞ ekipleri kentte 572 yeni aydınlatma armatürünün montajını da gerçekleştirdi. Ayrıca yeni 69 elektrik panosu ve 26 trafo merkezi montajı da tamamlandı.

Söz konusu bakım, onarım ve yatırım rakamları ile Toroslar EDAŞ 2019 yılının üçüncü çeyreğinde koymuş olduğu hedefleri başarıyla gerçekleştirdi.

Müşteri odaklı yaklaşımla 7/24 hizmet sunan Toroslar EDAŞ, www.toroslaredas.com.tr, Toroslar 186 Mobil Uygulaması ve 186 numaralı Müşteri Hattı’ndan tüm müşterilerinin soru ve sorunlarını dinleyerek çözüm bulmaya devam ediyor.

Toroslar EDAŞ’ın Osmaniye’deki bakım ve yatırım çalışmaları hız kesmeden sürecek.

Ali Celal KAYMAK