Tiyatro Oyunu ayakta alkışlandı

bence hiç komik değilKadirli’de, sahnelenen “Bence Hiç Komik Değil” adlı iki perdelik tiyatro oyunu beğeni topladı.

Kadirli Belediyesi tarafından organize edilen “Bence Hiç Komik Değil” adlı iki perdelik tiyatro oyunu sahnelendi. Devlet Bahçeli Kültür Merkezi Salonu’nda, Yazan Şirin Gedikli ve Yönetmeni Yosi Mizrahi’ni yaptığı “Bence Hiç Komik Değil” adlı tiyatro oyununda, usta oyuncular, Haldun Boysan, Yosi Mizrahi, İlker Kalay, Sibel Tomaç, Elif Çelik ve İraz Pekgöz sahne aldı.

Tiyatro oyunu ile ilgili bilgi veren Yönetmen Yosi Mizrahi, “Göbekler atılmış halaylar çekilmiş, takılar takılmış ve nihayet eve gelinmiştir. Küçük yuvalarının kapısından içeriye büyük bir sevinç ile giren Ahmet ve Asya çifti evliliklerinin ilk gün heyecanını yaşamadan kendilerini olayların içinde bulurlar. Takılara göz koyan Necati, kavga edecek başka gün yokmuş gibi o günü bulan Muzaffer ve Mehtap, elektrik kesintileri ile bitmek bilmeyen bir meselesi olan Mesude ve sanki herkes o mutlu yuvayı bozmak için el ele vermiştir. Daha gelinlik ve damatlıklarını bile üstlerinden çıkartmadan davetsiz misafirlerinin sıkıntılarıyla uğraşmak zorunda kalan Ahmet ve Asya, bu trajikomik olayların nasıl son bulacağını düşünürken diğer yandan da ilişkilerini tekrar gözden geçirmeye başlarlar” diye konuşarak, kendilerine Kadirli’de seyircilerle buluşturan Belediye Başkanı Ömer Tarhan’a teşekkür ettiler.

Seyircilerden yoğun ilgi gören tiyatro oyunu sonunda Kadirli Kaymakamı Ahmet Arık, Sumbas Kaymakamı İdil Özdemir ve Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, oyunculara çiçek hediye ederek, birlikte izleyicileri selamladılar.     Menderes ÖZAT