TARHAN: “KADINLARI SEVİNDİRMEK GÖREVİMİZ”

DSC_8074Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan ve belediye meclis üyeleri, 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü dolayısıyla seçilmiş kadınlarla birlikte kadınlar meclisi üyelerine çiçek vererek tebrik etti.

Tarhan, Kadirli Kadınlar Meclisi’ni ziyarette yaptığı konuşmada, kadınların toplumda çok önemli konumda bulunduğunu söyledi.

Kadınların yaşamın her alanında olduğunu ifade eden Tarhan, “Fedakarlığı, sevecenliği, çalışkanlığı ve üretkenliğiyle her zaman ailesine ve topluma önemli katkılar sunan kadınlarımızı, hayatın her alanında etkin bir şekilde görmek bizleri sevindirmektedir. Kadirlimizde kadınların sorunlarını yerinde tespit ederek, ilgili çalışmaların yapılmasına vesile olan Kadirli Kadınlar Meclisi üyeleri,  şehit ve gazi anneleri ile eşleri olmak üzere tüm kadınlarımızın 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü’nü içten dileklerimle kutlu olsun.” diye konuştu.

Kadirli Kadınlar Meclisi Başkanı Emel Erkayıran ise 5 Aralık Dünya Kadın Hakları günü ve Türkiye’de kadına seçme ve seçilme hakkının tanınmasının haklı gururunu yaşadıklarını belirterek, ziyarete katılanlara teşekkür etti.        MENDERES ÖZAT