“TABURA DEĞİL, KARARGAHA GELDİK”

23472906_1705524909466955_8122899731874221654_nOsmaniye’de 4 Kasım 2017 günü geçirdiği rahatsızlık sonucu kaldırıldığı Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesinde doktorların  yogun müdahaleleri sonucu sağlığına kavuşarak taburcu olan MHP Osmaniye milletvekili Doç. Dr. Ruhi ERSOY;  kendisini bir olsun yalnız bırakmayan Lider Devlet Bahçeli’ye eşi ile birlikte teşekkür ziyareti yaptı ve “Taburcu olduk ama tabura değil karargâha geldik. Yüce Türk Milletine hizmet aşkı ile durmak yok, yola devam” dedi.

MHP Osmaniye Milletvekili  Doç.Dr.Ruhi Ersoy, 4 Kasım 2017 Cumartesi sabah 09.30 da Osmaniye Türk Eğitim Sen Kongresi esnasında ani bir mide ve göğüs ağrısı şikayetiyle Osmaniye de hastaneye kaldırılmış yapılan tetkikler sonrası mide boşluğunun açılıp açılmaması konusunda kararsız kalınmış Eşi Dr.Süreyya Ersoy’ un müdahalesiyle ambulansla Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesine sevk edilmişti.

Rahatsızlığının duyulduğu andan itibaren MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli, Milletvekilimizin Eşiyle yaptığı telefon görüşmelerinde ambulans uçak gönderme teklifi dahil yüksek düzeyde sahiplenmesi ziyadesiyle memnuniyet verici olmuştu.

Hastanedeki yoğun müdahalelerin ardından sağlığına kavuşarak taburcu olan  Ruhi Ersoy: “Taburcuyuz.. “Taburumuza” dönüyoruz çok şükür… Tüm dostlara selam olsun.. Şahin Bey ruhu her daim var olup kanı ile vatan yaptı, şimdi adı ile can veriyor.. Yaşasın Türk Milleti sonsuza kadar var olsun Türk Devleti.. Bir haftalık yoğun süren tedavi aşamamızda bize gönlünü açan tüm hocalarımıza, bizi yalnız bırakmayan mensubu olmakla şeref duyduğumuz camiamızın tüm mensuplarına, hemşerilerime, uzak yakın, tanıdık tanımadık iyi dileklerini, geçmiş olsun mesajlarını ileten tüm yüreği güzel insanlara müteşekkirim” diyerek kendisini bu zor anda yalnız bırakmayan dostlarına teşekkür ediyordu.

TURAN DEMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Ersoy: “Hastane sürecimizde bizi bir an bile yalnız bırakmayan Gaziantep Özel Harekat Şubesinin yürekli yiğitlerini ziyaret edip teşekkür ettik, memleketin ihtiyacı olan birlik beraberlik üzerine sohbet ettik. Afrin’de , Elbab’ta, Kato dağında mücadele verenleri konuştuk. “Vatan ne Türkiye’dir Türkler’e ne Türkistan. vatan büyük ve müebbet bir ülkedir; TURAN” demeye devam edeceğiz. Var olsunlar” diyordu,

Ve hastaneden  Taburcu olur olmaz “Hizmet bizi bekliyor” diyerek hemen  yola koyulan milletvekili Doç. Dr. Ruhi Ersoy’un  Ankara’da ilk işi eşi Dr.Süreyya Ersoy’ ile birlikte MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi ziyaret etmek oldu.

TABURCU OLDUK AMA TABURA DEĞİL KARARGÂHA GELDİK

Kendisini her anında yalnız bırakmayan Devlet Bahçeli’ye teşekkür eden Ruhi Ersoy, duygularını şöyle dile getirdi:

Taburcu olduk ama tabura değil karargâha geldik. Rahatsızlığımızın ilk anından bu güne sağlığımızla ve ailemizle tüm şefkati ile ilgilenen Liderimiz, Ülkücülerin aile büyüğü Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’yi teşekkür ziyaretindeyiz. MHP ve Ülkücü Hareket sadece bir siyasi parti olmayıp milli ve manevi değerler manzumesinin Kutup Yıldızıdır. Hasbi Ülkücüler gerçek bir aile olduklarını kriz anlarında daha iyi anlıyorlar mensubu olmaktan onur duyduğum camiamızın her bir mensubuna yaşadığım bir haftalık yoğun tedavi sürecinde gösterdikleri ilgiye yürekten teşekkür ediyorum. Üç beş gün nekahet evresinden sonra Ülkü’m Ülkem ve Ülküdaşlarım için daha çok çalışıp azim ve kararlılıkla mücadelemizi sürdüreceğiz Varlığımız Türk Varlığına Armağan Olsun. “Son nefes son nefer son damla kana kadar” andımızdır”

Biz de basın olarak vekilimiz Ruhi Ersoy hocamıza tekrar geçmiş olsun diyor, vatan millet bayrak yolundaki çalışmalarında başarılar diliyoruz. HASAN KILIÇ