t-MBA LİDERLİK AKADEMİSİ “BU KIŞ BENİ SEN GİYDİR ” SOSYAL SORUMLULUK PROJESİNE İMZA ATTI

Doğa Kolejinden ögrencileri sevindiren projeProje kapsamında ihtiyaç sahibi ortaokul öğrencilerine kışlık kıyafet (bot, kazak, pantolon, mont, çorap, atkı, eldiven) hediye edildi. Proje kapsamında Bahçe Ortaokulu öğrencilerine, öğrencilerimizin hazırladığı kıyafetler hediye paketleri ile teslim edildi.

 

Osmaniye Doğa Koleji, akademik başarılarının yanında öğrencilerinin yaşadığı ülkeye, topluma duyarlı bireyler olarak yetişmesine de büyük önem veriyor.

Bu amaçla öğrencilerinin sosyal sorumluluk projelerinde yer almalarını teşvik ediyor. Eğitim hayatını güç şartlarda sürdüren çocuklar için önemli bir sosyal sorumluluk çalışmasını hayata geçiren Osmaniye Doğa Koleji t-MBA Liderlik Akademisi, “Bu Kış Beni Sen Giydir ” projesi ile bu durumdaki öğrenci kardeşlerine yardım eli uzattı. İl Milli Eğitim Şube Müdürü Hacı Ahmet KAVUN ve İl Milli Eğitim Müdürü’nün eşi Fatma Albak’ın da eşlik ettiği programda Bahçe Ortaokulu öğrencileri ziyaret edildi.

Proje kapsamında ihtiyaç sahibi ortaokul öğrencilerine kışlık kıyafet (bot, kazak, pantolon, mont, çorap, atkı, eldiven) hediye edildi. Proje kapsamında Bahçe Ortaokulu öğrencilerine, öğrencilerimizin hazırladığı kıyafetler hediye paketleri ile teslim edildi.

Sonrasında birlikte oyunlar oynayan öğrenciler güzel vakit geçirdiler. Liderlik Akademisi önderliğinde ve tüm sınıflardan öğrencilerin katılımı ile “Bu Kış Beni Sen Giydir ” projesini 4.kez gerçekleştiren Osmaniye Doğa Koleji öğrencileri, eğitim hayatını güç şartlarda sürdüren çocuklar için önemli bir sosyal sorumluluk projesine daha imza attılar. Hasan KILIÇ