SİMYA KOLEJİNDEN ÜCRETSİZ ÖDÜLLÜ KABUL SINAVI

SİMYA KOLEJİÇağdaş ve kaliteli eğitimin Osmaniye’deki merkezi olan Simya Koleji, ücretsiz ödüllü kabul Sınavları 4-5 Ocak 2020 tarihinde yapılacak.

Simya Kolejinden yapılan açıklamada kampüsümüzde geleceğin başarılı bireyleri arasında olmak isteyen öğrencilerimiz www.simyakoleji.com.tr adresinden kayıt yaptırarak 4 Ocak Cumartesi 7 ve 8. Sınıf öğrencilerini Saat:10;00’da 9, 10 ve 11. sınıf öğrencilerini Saat:14;00’da, 5 Ocak Pazar günü 2,5,6 Sınıfları öğrencilerini Saat:10;00’da 3 ve 4. Sınıf öğrencilerimizi Saat:14;00’da sınavlarımıza bekliyoruz dediler.

Öğrencilerimizin yaşam boyu başarılı olmalarına, kendilerini her alanda değerli hissetmelerine yönelik olarak uyguladığımız eğitim modelimizin yanı sıra bilginin sevgiyle daha etkili bir şekilde kazanılabileceğini savunarak, kişisel ve fiziksel gelişimi birbirinden ayrı tutmuyor; duygusal zekanın geliştirilmesini önemsiyor ve özgüveni yüksek, dünyaya saygılı, sorumluluk sahibi, en önemlisi de başarılı bireyleri hayata hazırlıyoruz.

Akademik başarıyı hedef aldıklarını ifade Simya Koleji yetkilileri bu hedefimize ulaşmak için öğrencilerimizi yarıştırmıyoruz. Yaşam boyu başarı için duygusal zekayı üstün tutuyoruz.  Dijitalleşen dünyada teknolojiyi etkin kullanmanın yanında, yeni teknolojiler için yeni fikirler geliştirecek olan bireyler yetişiyoruz. Adalet, eşitlik, etik, sorumluluk ve hoşgörü gibi kavramları özümseten eğitim modelimizle gençleri doğaya saygılı ve tüm canlıları seven, sürdürülebilir yaşama katkı sağlayan bireyler olarak hayata hazırlıyoruz ifadelerini kullandılar.

Yenilikçi ve kaliteli eğitimin kapılarını herkese açtıklarını belirten Simya Koleji yetkilileri  Deneyimli eğitim kadrosu, Rehberlik sistemi, Lise ve üniversitelere hazırlık  Birebir etüt ve ders imkanı, Soru çözüm ve akademik gelişim kampları, Online akademik destek sistemleri, Kitap bitirme, eksik tamamlama ve ödev yapma saatleri gibi daha birçok imkanın verildiği Kolejimize tüm öğrencilerimizi bekliyoruz ifadelerini kullandılar.

İbrahim Seyrek