SELMA YÜCEL, RUHİ ERSOY’U KUTLADI

1MHP İl Kadın Kolları Başkanı Selma Ülkü YÜCEL, Osmaniye Milletvekili Doç. Dr. Ruhi ERSOY’a rahatsızlığından dolayı geçmiş olsun dileğinde bulundu ve çiçek buketi sunarak öğretmenler gününü de  kutladı.Ersoy da kendisini sevindiren bu anlamlı hareketten dolayı Yücel’e teşekkür etti.

MHP Osmaniye İl kadın kolları Başkanı Selma Ülkü YÜCEL, Osmaniye’ye gelen MHP Osmaniye Milletvekili Doç. Dr.Ruhi ERSOY’a geçmiş olsun dileklerinde bulunda ve çiçek buketi vererek öğretmenler gününü kutladı.

MHP il binasında Ruhi Ersoy’a çiçek buketi sunan Selma Yücel, duygularını “Biz MHP Osmaniye İl Kadın Kollarıyız ama; önce anayız,ablayız,bacıyız.Sayın Osmaniye Milletvekilim Ruhi Ersoy Bey’in rahatsızlandığında çok üzülüp dualar etmiştik şifa bulsun diye.Bu akşam toplantı öncesi kendisine tüm arkadaşlarımız adına çiçek takdim ettik..Bu çiçek Sayın Vekilimize analarının,ablalarının duasıdır şifa olsun diye.Öğretmenler günü için Hocalığını tebrik etmek olsun bizlere daha çok şey öğretebilsin diye..Bu gün doğum günü, hamd olsun bizim Milletvekilimiz ve Türk milletine hizmette olsun diye..Geçmiş olsun Sayın Vekilim ,sağlık afiyet dolu hayırlı uzun ömürler size duamız olsun” şeklinde dile getirdi.

HİZMET ATAĞIMIZI YILMADAN SÜRDÜRMEYE KARARLIYIZ

Kendisini sevindiren bu hareketten dolayı MHP Osmaniye İl kadınlar kolu Başkanı Selma YÜCEL’e ve yönetim kurulu üyelerine  teşekkür eden  Ruhi ERSOY :”Osmaniye’mizin gururu liderimiz Devlet Bahçeli’nin emrinde Osmaniyemize ve Türkiyemize en güzel hizmetleri sunmak için başlattığımız hizmet atağını yılmadan yorulmadan sürdüreceğiz” dedi. Hasan KILIÇ