Şair-Yazar Söylemez, 9. Kitabını çıkarttı

 

DSC_0004Osmaniye Ozanlar Şairler Yazarlar Derneği Üyesi ve Şair-Yazar Mustafa Söylemez, Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti’nde (OGC) düzenlenen toplantıda 9. Kitabı olan “Akdeniz Öyküleri” isimli kitabını basın mensuplarına tanıttı.

Toplantıda konuşan OGC Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve OŞYAD Başkanı Mustafa Bardak; “Şair-Yazar Mustafa Söylemez’in 9. kitabı olarak okurları ile buluşturduğu ‘Akdeniz Öyküleri’ isimli kitabının tanıtımı amacı ile buradayız. Aynı zamanda OŞYAD üyesi olan Söylemez’e başarılarının devamını diliyor ve kutluyoruz” dedi.

Toplantıya katılan basın mensuplarına teşekkür eden Şair-Yazar Mustafa Söylemez ise “Bugüne kadar 5 şiir kitabım ile 4 öykü kitabım yayınlandı. Şiirlerimde olduğu gibi öykü kitaplarımda da olayların bir kısmı Osmaniye’de geçmektedir. Son kitabım olan ‘Akdeniz Öyküleri’ isimli kitabımdaki öykülerin çoğu da yine Osmaniye’de geçmektedir. Geçtiğimiz yıl bu günlerde Osmaniye’de bir özel hastanede bir operasyon geçirmiştim. Tam birinci yılında beni sağlığıma kavuşturan doktorun hizmetlerini de konu edinen bir öyküm bulunmaktadır. Ayrıca bu kitabımdaki bir öykü de gazeteci-şair ve yazar Mustafa Bardak’tan da söz edilmektedir. Bundan sonra çıkaracağım yeni bir kitabımın hazırlıkları da tamamlanmak üzeredir. Yakında o kitabımı da yine sizlerin huzurunda tanıtacağım. Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı ORT televizyonu ile tüm medya mensuplarına ve bizlere basın toplantısı için salonunu açan Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti yönetimine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından Mustafa Söylemez “Akdeniz Öyküleri” isimli kitabını, toplantıya katılan medya mensuplarına imzalayarak hediye etti.

Ali Celal KAYMAK