Sağlık çalışanları Özden Huzurevi’ni ziyaret etti

 

OADSM YAŞLILAR HAFTASI 2017. 2Yaşlılar Haftası münasebeti ile Özden Kardeşler Huzurevi’ne ziyaret programı gerçekleştirildi. Düzenlenen programa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği ve Osmaniye Ağız Diş Sağlığı Merkezi çalışanları katıldılar.

Program esnasında Özden Kardeşler Huzurevi Müdürü’nden bakımevinde kalan yaşlılarımızın genel durumu, sağlıkla ilgili problemleri, sağlık tesisleri ile ilgili talepleri gibi konular hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Programa katılanlar yaşlılarımızı tek tek ziyaret ettiler. Ziyaret esnasında tüm yaşlılarımız ile sohbet imkanı sağlandı ve gönülleri alındı.

Düzenlenen programa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Uzm.Dr. Fethullah Selçuk MOĞULKOÇ, Osmaniye Ağız Diş Sağlığı Merkezi (ADSM) Başhekimi Dt. Tülin Şeker, ADSM Müdürü Mustafa Şahin, Sorumlu Hemşire Neşe Yiğitoğlu, Hemşire Naile Ceylan ve Hemşire Funda Atçı katıldı.

Diğer yandan Osmaniye Ağız Diş Sağlığı Merkezi’nde de hafta münasebeti ile yaşlı hastalara öncelik verilerek, muayene ve tedavileri sağlanmış, ADSM çalışanları tarafından broşür ve çiçek dağıtımı yapıldı.

Ali Celal KAYMAK