Radyo 80’de “Hayatın İçinden” programları yapılacak

Radyo 80’de “Hayatın İçinden” başlıyorRadyo 80 ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü işbirliğinde Radyo 80’de “Hayatın İçinden” programları yapılacak.

Sosyolog Esra Yiğit’in hazırlayıp sunduğu programda, toplumun tüm kesimlerinden herkesi yakından ilgilendiren konular konuşulacak.

Kültürel, eğitici ve bilgilendirici programları önemsediklerini belirten Radyo 80 Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Tozluklu, önümüzdeki süreçte yayınlarında bu tür programlara daha fazla yer vereceklerini söyledi. Tozluklu, Hayatın İçinden programının hayata geçmesinden Osmaniye Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hamit Coşkun ve Sosyal Hizmet Merkezi Müdiresi Saadet KılınçGölcü’ye teşekkür etti.

18 Kasım Pazartesi saat 10.00’da başlayacak olan “Hayatın İçinden” programının ilk konukları Psikolojik Danışman Zeliha Toprak Usta ve Sosyal Hizmet Uzmanı Fırat Karlı olacak.

‘Fıstık gibi radyo’ sloganıyla FM 94,8’den yayın yapan Radyo 80’in sosyal medya hesaplarından da canlı olarak yayınlanacak programda, dinleyicilerden gelen sorulara da yer verilecek.

Mehmet ÇETİL