PLATİNİUM ÇELİK’TEN SEVİNDİREN DESTEK

bb576fd8-6ec8-4a6e-bc99-383dc10f599f

PLATİNİUM Demir Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından  Osmaniye Saimbey Ortaokulu bahçesindeki basketbol sahasına çatı yaptırıldı.

Okul Müdürü İbrahim KARAYİĞİT, törende yaptığı konuşmada, “2500 öğrenci 130 öğretmen ile Osmaniye’de akademik, sosyal ve kültürel etkinliklerde lider olan okulumuz öğrencilerinin yazın güneşten, kışın yağmurdan korunacağı bir alana ihtiyaç vardı.Bu ihtiyacın karşılanmasında bizlere yardımcı olarak okulumuz basketbol sahasının üzerinin kapanmasında desteklerini esirgemeyen Çelik iş Sendikası Bölge Başkanı Mehmet Gündüz’e, Milli Eğitim Müdürümüz  Ramazan Çelik’e ve çatı kapanması için bizleri kırmayarak geleceğimizin teminatı çocuklarımıza desteklerini esirgemeyen Platinum Demir Çelik San.ve Tic. A.Ş. Genel Müdürü sayın Ashish Saxena ‘ya çok teşekkür ediyorum” dedi.

Törene Platinium Demir Çelik A.Ş. Genel Müdürü Ashish Saxena ve Fabrika genel müdür yardımcısı Hakan Tanrıverdi, fabrika işletme müdürü Diwakar Tripathi, fabrika idari işler müdürü Hasan Şirin, Osmaniye Ak parti milletvekili Mücait Durmuşoğlu,  Özçelik-iş sendikası şube başkanı Mehmet Gündüz, Özçelik-sendikası teşkilatlanma uzmanı İbrahim Gündüz,  işyeri baş temsilcisi Serdar Karadaş, işyeri temsilcisi Behzat Kır ve iş adamı Ülger inşaat sahibi Mehmet Ülger, Demirtaş petrol sahibi Mehmet Demir, Başmahalle muhtarı Mehmet Doğan, Adnan Menderes mahallesi muhtarı Sadık Arslan, AKP il başkanı Hamza Tor, merkez  ilçe başkanı Hanifi Zaimoğlu, il milli eğitim müdürü Ramazan Çelik, Saimbey orta okulu müdürü İbrahim Karayiğit katıldılar.

Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, Platinium Demir Çelik A.Ş. Genel Müdürü Ashish Saxena’ya ve İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik te Özçelik-iş sendikası şube başkanı Mehmet Gündüz’e teşekkür plaketi verdi.

Biz de basın olarak  eğitime spora verdiği destekten dolayı PLATİNİUM Demir Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Ş. Genel Müdürü Ashish Saxena’nın şahsında emeği geçenlere teşekkür ediyoruz.

Hasan KILIÇ