PARK HASTANESİNDEN ATATÜRK ORTAOKULUNA ZİYARET

WhatsApp Image 2017-11-25 at 09.11.06Özel Osmaniye Park Hastanesi Mesul Müdürü Yardımcısı Mustafa Sönmezler, Hastane Müdürü Fahri Kuyulu, Başhemşire Gülay Burkaş, Müdür Yardımcısı Oktay Kaya, Atatürk Ortaokulunda Öğretmenler günü kapsamında ziyaretler gerçekleştirerek Öğretmenler gününü kutladılar.

Ziyaret sırasında Öğretmenlere çiçek vererek, bu özel gününde onları unutmayan Özel Osmaniye Park Hastanesi yönetim kurulu, Öğretmen zorluklar ile mücadelenin adıdır. Öğretmen sevginin somutlaşmış halidir. Öğretmen Anadolu’nun en ücra köşesinde dalgalanan bayrak, ağlayan çocuğun gözyaşına mendil, gülen çocuğun gülücüğünde kahkahadır. Öğretmen, gökyüzünün öğrencisi, yeryüzünün öğreticisi, eğiticisidir şeklinde konuştular.

Öğretmenliğin insanlığın var oldukça devam etmesi gereken bir meslek olduğunu kaydeden Park Hastanesi yetkilileri, çünkü bütün insanlığın birikimini bütün insanlığın o eliyle büyük çabalarıyla o ürettiği bütün sistemi bir sonrakine aktaran kişidir öğretmendir diye konuştular.

Üzerimizde ölçülemeyecek emekleri bulunan öğretmenlerimizin haklarını ödemek mümkün değildir. Gelecek nesillerin yetişmesinde hayati bir rolü olan öğretmenlerimizin, aziz millet varlığı açısından taşıdığı önem hiçbir şeyle kıyaslanamayacaktır diyen Özel Osmaniye Park Hastanesi yetkilileri konuşmalarını, Öğretmen gelecek nesillerin mimarı, gelecekteki ülke fotoğrafının hazırlayıcısıdır. Öğretmenler geleceğimizdir. Toplumun gelişmesinde ki tüm değerler eğitimimizi bizlere aşılayan öğretmenlerimizdir. Öğretmenler günü kutlu olsun diye tamamladılar. İbrahim SEYREK