OTSO’DAN  “NEFES KREDİSİ KAMPANYASI”NA DESTEK

 

hasreteOTSO Başkanı Murat Teke, “Odamıza kayıtlı olan üyelerimiz , TC Ziraat Bankası A.Ş.’nin ve Denizbank A.Ş.’nin  şubelerine başvuruda bulunarak açılan kampanya kapsamında kredi kullanabileceklerdir”

 

Ülkemiz ekonomisinde önemli yer tutan Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelerin (KOBİ)  içinde bulunduğu finansman sorunlarının giderilmesine katkı sağlamak üzere, TOBB öncülüğünde başlatılan ” Nefes Kredisi Projesi ” kapsamında Osmaniye Ticaret ve Sanayi Odası da, üyeleri için projede yer alıp üyelerine kaynak sağladı.

OTSO Başkanı Murat TEKE’den alınan bilgiye göre, Nefes Kredi Kampanyası kapsamında TC Ziraat Bankası A.Ş. ve Denizbank A.Ş. ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği arasında protokol imzalandı.

DÜŞÜK FAİZLİ 50 BİN LİRA KREDİ İMKANI

Başkan Murat Teke, konuyla ilgili olarak “Odamıza kayıtlı olan üyelerimiz , TC Ziraat Bankası A.Ş.’nin ve Denizbank A.Ş.’nin  şubelerine başvuruda bulunarak açılan kampanya kapsamında kredi kullanabileceklerdir. Kullanılacak kredinin vadesi 12 ay olup, aylık eşit taksitli olarak kullandırılacaktır. Kredinin faiz oranı yıllık %9,90’dır. Kullanılacak Kredi üst limiti azami olarak 50 Bin TL olabilecektir. Protokol İmzalanan bankalar tarafından masraf olarak talep edilecek 250,00-TL ve Hazine Müsteşarlığı’nın talep edeceği kefalet başvuru bedeli ve komisyonu dışında herhangi bir masraf ve komisyon talep edilmeyecektir” dedi,

ÜLKEMİZE VE ÜYELERİMİZE HAYIRLI OLSUN

Söz konusu kampanyadan faydalanmak isteyen üyelerin  Odadan alacakları faaliyet belgesi  ile, ilgili banka şubelerine müracaatta bulunabileceklerini belirten Başkan Teke, “Odamızın  üyeleri için destek sağladığı bu kampanyanın; Ülkemize ve üyelerimize hayırlı olmasını dileriz” dedi.

Hasan KILIÇ