OTB’NİN ÜYE ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

sait çenetZiyaretlerin sektör bazında olduğunu belirten Osmaniye Ticaret Borsası Başkanı Sait ÇENET, “İlk olarak yer fıstığı sektörünü inceleyip rapor hazırlayacağız. Burada asıl amacımız sektörde faaliyet gösteren her işletmeye dokunmak, onları dinlemek, sektörde yapılması gerekenlerin tespitini hep beraber belirlemek. Bunun yanında sektörde uzun yıllar hizmet vermiş üyelerimizin görüş, öneri ve tecrübesinden faydalanmaktır “ dedi.

 

Osmaniye Ticaret Borsası tarafından sorunları yerinde dinlemek ve çözüm yolu bulmak amacıyla başlatılan üye ziyaretleri devam ediyor.

YER FISTIĞI SEKTÖRÜNÜ İNCELEYİP RAPOR HAZIRLAYACAĞIZ

Osmaniye Ticaret Borsası Başkanı Sait ÇENET, konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Ziyaretlerimiz sektör bazında yapılmakta. İlk olarak Osmaniye yer fıstığı sektörünü inceleyip rapor hazırlayacağız. Burada asıl amacımız sektörde faaliyet gösteren her işletmeye dokunmak, onları dinlemek, sektörde yapılması gerekenlerin tespitini hep beraber belirlemek. Bunun yanında sektörde uzun yıllar hizmet vermiş üyelerimizin görüş, öneri ve tecrübesinden faydalanmaktır “ dedi.

SORUNLARI YERİNDE DİNLEDİLER

Osmaniye Ticaret Borsası adına “borsanın beyni” Genel Sekreter Süleyman BÖRKLÜ ve Muamelat Memuru Şahin ÇENET’ den oluşan ekip, BAĞDATLILAR TİCARET KURUYEMİŞ SANAYİ LTD.ŞTİ. ve BAHRİ İŞÇİ’yi iş yerlerinde ziyaret etti.Mesleki konularda sorumları ve çözüm önerilerini dinledi.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade eden Bağdatlılar Ticaret Kuruyemiş Sanayi Ltd.Şti ile Bahri İşçi , OTB yönetimine ve ekibe teşekkür ettiklerini söylediler. Hasan KILIÇZİYARET 2 ZİYARET 1