OŞYAD’tan “80’inci ilde 80 dakikada 80 kitap bedava etkinliği”

OŞYAD’tan 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel etkinlikOŞYAD Başkanı Mustafa BARDAK: “ Cumhuriyet Meydanı’nda kuracağımız stantda, 24 Kasım 2017 Cuma günü saat 10.00’da başlayacak olan etkinliğimizde; Kitap okumak istedikleri halde ekonomik olarak kitap alamayanlar ile kitap sevdalısı olanlara yönelik olarak derneğimizin bir etkinliği ile her kişiye bir kitap ücretsiz olarak verilecektir” dedi.

Osmaniye Ozanlar Şairler Yazarlar Derneği (OŞYAD), “80’inci ilde 80 dakikada 80 kitap bedava etkinliği” düzenledi.

Osmaniye Ozanlar Şairler ve Yazarlar Derneği, insanların kitap okumalarına katkıda bulunmak amacı ile 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeni ile “80’inci ilde, 80 dakikada, 80 kişiye ücretsiz kitap” adlı etkinlik düzenledi.

OŞYAD Genel Sekreteri Hatice Bahar, etkinlikle ilgili olarak yaptığı yazılı açıklamada; “Osmaniye’de kitap okuma kültürünü geliştirmek, kitapları tanıtma ve ekonomik olarak kitap alamayan vatandaşlarımıza katkıda bulunmak amacı ile 24 Kasım Öğretmenler Günü’ne özel olarak, ‘80’inci şehirde, 80 dakikada, 80 kişiye ücretsiz kitap’ konulu bir etkinlik gerçekleştireceğiz. Cumhuriyet Meydanı’nda kuracağımız stantda, 24 Kasım 2017 Cuma günü saat 10.00’da başlayacak olan etkinliğimizde; Kitap okumak istedikleri halde ekonomik olarak kitap alamayanlar ile kitap sevdalısı olanlara yönelik olarak derneğimizin bir etkinliği ile her kişiye bir kitap ücretsiz olarak verilecektir.

İsteyen her bireye bir adet olmak üzere 80 dakikalık süre içerisinde derneğimiz tarafından 80 adet kitap ücretsiz olarak hediye edilecektir. Bu arada kitap sahiplerinin bulunması durumunda isteyenler kitaplarını yine imzalı olarak alabileceklerdir.

Kitap okumak isteyenlerin ücretsiz olarak bir adet olmak üzere yararlanabileceği “80’inci şehirde, 80 dakikada, 80 kitap ücretsiz” etkinliğimize 24 Kasım Öğretmen Günü etkinlikleri kapsamında, Cumhuriyet Meydanı’na bekliyoruz” dedi.

OŞYAD Basın