OŞYAD Yönetimi, MHP’ye “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu

oşyad mhp-1Osmaniye Ozanlar Şairler ve Yazarlar Derneği (OŞYAD) Yönetimi,  MHP il ve Merkez ilçe yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

OŞYAD Yönetim Kurulu üyeleri önce MHP İl Yönetim Kurulu Başkanı Melih Loş’u ziyaret etti.

İl Başkanı ve Yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan OŞYAD yönetim kurulu adına Başkan Mustafa Bardak, MHP İl Yönetimine başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini bildirdi.

OŞYAD Başkanı Mustafa Bardak ziyaret sırasında yaptığı konuşmasında; “Bizler Osmaniye ve yöremizin kültür ve sanatsal alanda tanıtılması ve gelişmesi adına uğraş vermekteyiz. Önce ilimizi, sonrasında da ülkemizi kültür ve sanatsal alanda geliştirmeyi amaçlamaktayız. Dernek olarak bir takım çalışmalarla Osmaniye’mizin adına duyurmaktayız. Şelale isimli dergimizin 35. sayısını da okurlarımızla buluşturduk. Dernek etkinliklerimize her geçen gün yenilerini eklemekteyiz. Bizler kültür ve sanatsal alanda çalışıp kentimizi tanıtmaya uğraş verirken, sizlerden de siyasi alanda yapacağınız çalışmalarla Osmaniye’mizi ve ülkemizi huzurlu ve mutlu yaşanabilir hale gelmesini sağlamanızı beklemekteyiz. Bu beklentiler içerisinde önce Osmaniye’miz sonrasında da ülkemiz adına yeni görevinizde başarılar diliyoruz.”dedi.

OŞYAD Başkanı Bardak, 24 Kasım Öğretmenler günü’nde “80’inci ilde 80 dakika da 80 kitap bedava” etkinliğine MHP İl Başkanı ve üyelerini beklediklerini söyledi.

MHP İl Başkanı Melih Loş ise, OŞYAD yönetiminin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Loş; “Osmaniye’mizin kültür ve sanatsal alanda gelişmesi ve tanıtılması amacı ile derneğinizin çalışmalarını yakından takip ediyorum. Ekmek ödüllü Şiir yarışma törenlerinize katıldım, güzel bir etkinlikler yapıyorsunuz, sizleri kutluyorum, başarılarınızın devamını diliyorum.”diye konuştu.

OŞYAD Yönetim kurulu üyeleri Ahmet İpek ile Mahmut Eynallı’da birer şiir okuyarak ziyarete renk kattılar.

OŞYAD Yönetim Kurulu üyeleri, MHP Merkez İl Başkanlığı görevine yeni atanan Ümmet Kaya ve yönetimine de “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

OŞYAD Başkanı Mustafa Bardak, MHP Merkez ilçe görevine atanan Ümmet Kaya ve yönetimine başarılar dileyerek, derneğin çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

MHP Merkez ilçe Başkanı Kaya, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek OŞYAD yönetimine teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

MHP İl ve Merkez ilçe ziyaretleri sırasında OŞYAD’ın yayını Şelale dergisi hediye edilerek etkinliklere katılmaları yönünde beklentilerde dile getirildi. OŞYAD BASIN