OSMMMO’DA RUHSAT TÖRENİ

ORTAK FOTOMesleki staj dönemlerini başarı ile tamamlayan Kenan IŞIK ile Mehmet Gökhan DİLMEN’e ruhsatları törenle verildi. Osmaniye Serbest Muhasebeci-Mali Müşavirler  Odası  Başkanı Seydi GÜLSOY,  “Muhasebecilik mesleği, Osmaniye  ekonomisinin nabzını tutan önemli bir meslek grubudur. Sizler  de böyle büyük bir camiaya ruhsat alarak bugün dahil oldunuz. Sizi kutluyor, başarılarınızın devamını diliyorum”dedi.

Osmaniye Serbest Muhasebeci-Mali Müşavirler  Odası’nda mesleki  staj dönemlerini  tamamlayan Kenan IŞIK ile Mehmet Gökhan DİLMEN’e SMMM ünvanına haiz ruhsatları törenle verildi.

Oda Başkanı Seydi GÜLSOY, Oda’da düzenlenen ruhsat töreninde yaptığı konuşmada, mesleki stajlarını başarı ile tamamlayan Kenan IŞIK ile Mehmet Gökhan DİLMEN’e  SMMM ünvanına haiz Serbest Muhasebeci-Mali Müşavirlik ruhsatlarını vermenin sevinci içinde olduğunu belirterek başarılar diledi. Gülsoy, Muhasebecilik mesleği, Osmaniye  ekonomisinin nabzını tutan önemli bir meslek grubudur. Sizler  de böyle büyük bir camiaya ruhsat alarak bugün dahil oldunuz. Sizi kutluyor, başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

SERBET MUHASEBECİ- MALİ MÜŞAVİR SAYISI 184’E YÜKSELDİ

Osmaniye Serbest Muhasebeci-Mali Müşavirler  Odası Başkanı Seydi GÜLSOY, yeni ruhsat alan Kenan IŞIK ve Mehmet Gökhan DİLMEN ile birlikte  il genelinde faaliyet gösteren odaya kayıtlı  Serbest muhasebeci-mali müşavir sayısının 184’e yükseldiğini  söyledi.  Gülsoy: “Mali Müşavirlik ve Yeminli Mali Müşavirlik mesleğinin yetki ve sorumluluklarının, ülkemizde de uluslararası standartlara uygun olarak düzenlenmesi en büyük beklentimizdir” dedi.

Ruhsat alırken heyecanlı ve sevinçli oldukları dikkati çeken Kenan IŞIK ve Mehmet Gökhan DİLMEN de  ruhsatlarını takdim eden Oda Başkanı Seydi Gülsoy ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek mesleki görevlerini sorumluluk içinde yerine getirmenin gayreti içinde olacaklarını ifade ettiler.

Hasan KILIÇ