OSMANİYE’YE ŞEHİT ATEŞİ DÜŞTÜ

şehit acısıAslen Osmaniye’nin Düziçi ilçesinden olan 25 yaşındaki Astsubay Hasan Kürşat Bal geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetti. Elazığ ili, Karakoçan ilçe Jandarma Bölük Komutanlığında görevli olduğu bildirilen Bal’ın görev sonrası birliğinden dönerken yeni aldığı aracı ile geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybettiği öğrenildi. Bal’ın babasını kaybedeli henüz bir yıl olduğu yürekleri daha bir dağladı.

Düziçi’nin Selverler köyünden olan Jandarma Astsubay Hasan Bal, 01 ADD 182 plakalı kendi özel aracı ile Başyurt istikametinden Karakoçan istikametine giderken havanın yağışlı olması nedeniyle direksiyon hâkimiyetini kaybetti. Daha sonra şarampole yuvarlanan araç takla attı. Kazada yaralanan Jandarma Astsubay Hasan Bal olay yerine gelen ambulans ile Karakoçan Devlet hastanesine kaldırıldı. Burada yapılan tüm müdahalelere rağmen Jandarma Astsubay Hasan Bal kurtarılamadı

RUHUN ŞAD, MEKANIN CENNET OLSUN ŞEHİDİM Biz de basın olarak Osmaniye Ülkü Ocakları’nda da görev almış hemşerimiz Astsubay Hasan Bal’ın Elazığ-Karakoçan’da geçirmiş olduğu trafik kazası sonucu hayatını kaybettiğini öğrenmenin üzüntüsü içindeyiz. Bu vesile ile şehit Hasan Kürşat Bal’a Allah’tan rahmet, kederli ailesi ve ülkücü camiaya da sabır ve başsağlığı diliyoruz.

Taziye evi: Mareşal Fevzi Çakmak Mah.. 7538 sokak- OSMANİYE

Hasan KILIÇ