Osmaniyespor’a play-off öncesi moral yemeği verildi

 

DSC_0049Türkiye Böglesel Amatör Lig (BAL) 5. Grup’ta şampiyon olan ve 3. Lig’e yükselme play-off maçına katılmaya hak kazanan Osmaniyespor FK yönetim ve futbolcularına, katılacağı kamp öncesi moral yemeği verildi.

Valimiz Kerem Al ve Belediye Başkanı Kadir Kara tarafından düzenlenen yemeğe; Milletvekili Suat Önal, Cumhuriyet Başsavcısı Ali İrfan Yılmaz, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman, Osmaniyespor Antrenörü Harun Aydoslu, Yardımcı Antrenör Rüştü Çalı, Kaleci Antrenörü Niyazi Boylu, 7 Ocak Taraftarlar Derneği yönetimi ve sporcular katıldı.

Yemekte Valimiz Kerem Al futbolculara ve teknik heyete söz verdi. Futbolcular ve teknik heyet de daha çok kulüpten alacakları paraları dile getirdiler. Vali Kerem Al, gerekli kaynağın sağlandığını ve tüm borçların ödeneceği sözünü verdi. Vali Al, futbolculara oynayacakları play-off maçına odaklanmalarını ve 3.Lig’e çıkmaları halinde gerekenin en iyi şekilde yapılacağını söyledi.

Daha sonra basına kapalı devam eden yemek programından sonra futbolcular kamp yapacakları otele uğurlandı. Osmaniyespor FK, 3. Lig’e çıkmak için 22 Nisan Cumartesi günü Antalya’da Ankara temsilcisi Altındağ Belediyespor ile play-off maçı oynayacak. Maçta galip gelen takım 3.Lig’e çıkacak. Yenilen takım ise 7.ve 8. Grup birincilerinin maçında yenilen takım ile tekrar bir play-off maçı yapacak ve kazanan takım yine 3. Lig’e çıkacak.

Ali Celal KAYMAK