Osmaniyespor teknik heyetinden OGC’ye ziyaret

 

Harun Aydoslu, OGC Başkanı İsrafil Avcı’yı ziyaret ettiTürkiye Bölgesel Amatör Lig (BAL) 5. Grupta şampiyon olan ve 3. Lig’e yükselme maçı oynamaya hak kazanan Osmaniyespor FK teknik heyeti, Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti (OGC) Başkanı İsrafil Avcı’yı ziyaret etti.

Ziyaretinde son durum ile ilgili bilgi veren Osmaniyespor FK Antrenörü Harun Aydoslu, “Rabbime şükürler olsun ki, yirmi dört hafta boyunca Bal Ligi beşinci gurup liderliğini hiç bırakmadan ve haftalar öncesinden gurup şampiyonluğunu garantilemenin gururunu onurunu yaşıyoruz. Çok emek vererek geldiğimiz bu noktadan statü gereği oynayacağımız play-off maçını kazanarak, bu takımı profesyonel lige taşımak en büyük arzumuzdur. Sezon başından beri her haftası, her maçı ayrı bir hikaye ve başarı öyküsü olan bu süreçte karşılaşılan zorlukları ve engelleri aşmak, iyi bir takım olmak için başarıyı yakalamada en önemli faktör saydığımız takım ruhu yaratmada üzerine düşen görevi yapan bu işin mimarları olan başta futbolcularımı ve hocalarımı yürekten kutluyorum. Ayrıca bu takımın kurulmasında, bu başarıda emeği geçen başta Sayın Valimiz, Sayın Vekilimiz, Sayın Belediye Başkanımız olmak üzere mülki amir ve yöneticilerimize, takımını hiç bir karşılık beklemeden menfaatsiz seven ve lig boyunca içerde ve dışarda bizleri destekleyen taraftarlarımıza, çalışan personelimizi, uzaktan bizlerin başarısı için dua eden sevenlerimize bizler için Hüsnü niyet besleyen herkese ayrı ayrı teşekkürler ediyorum. Düşüncemiz beklentimiz odur ki; son final maçına içerisinde bulunduğumuz sıkıntılardan arınmış bir şekilde sorunsuz olarak en iyi şekilde hazırlanmaktır. Nihayetinde bu inanmışlar ordusu, bu büyük aile, o kupayı bu şehre söz verdiğimiz gibi Cumhuriyet meydanına getirecektir. Diğer yandan bu süreç içerisinde bizleri destekleyen basın mensuplarına da nezdinizde çok teşekkür ediyorum” dedi.

Şampiyonluktan dolayı Harun Aydoslu ve ekibi ile birlikte futbolcuları da tebrik eden OGC Başkanı İsrafil Avcı, “Bizler her daim Osmaniyespor için imkanlarımız ölçüsünde destek olduk. Uzun bir aradan sonra tekrar 3. Lig’e çıkma fırsatı yakalandı. İnşallah bu fırsatı iyi değerlendirip, özlemini çektiğimiz profesyonel lige yükseliriz. Bu konuda tüm Osmaniye şehri gibi mülki idarecilerimizin de gerekeni yapacağına inancım tamdır. Bizler de her zaman sizlerin yanında olacağız. Play-Off maçlarında da başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Ziyarete Yardımcı Antrenör Rüştü Çalı ile Kaleci Antrenörü Niyazi Boylu da katıldı.

Ali Celal KAYMAK