Osmaniyespor Antrenörü Aydoslu, Devlet Bahçeli’yi ziyaret etti

 

 

 

Bahceli 1Osmaniyespor Antrenörü Harun Aydoslu, takımını 5. Grup’ta şampiyon yapması ile ilgili MHP Lideri Devlet Bahçeli’yi ziyaret etti.

Ziyaret ile ilgili bilgi veren Harun Aydoslu, “Osmaniye’nin yetiştirdiği Devlet adamı Bilge lider Türkmen beyi MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’ye Gurup Şampiyonluğu anısına futbolcularımızın ve teknik ekibimizin imzalı formasını hediye ettik. Takımımız ve süreç hakkında kendisini bilgilendirdik. Kendisi Osmaniye’ye, futbolcu kardeşlerimize ve bu başarıda emeği geçen herkese teşekkürlerini ve selamlarını iletti. Şahsına bizlere göstermiş olduğu sıcak ilgi ve alakadan dolayı Teknik ekibimiz, Futbolcularımız, Taraftarımız ve Kulübüm adına teşekkürümü iletir saygı ve hürmetlerimi sunarım” dedi.

Harun Aydoslu, MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye ismi yazılı 80 numaralı Osmaniyespor forması ve atkısını hediye ettiğini söyledi ve Bahçeli’nin de bundan çok memnun olduğunu belirtti. Aydoslu, “Sayın Bahçeli takımın şampiyonluğundan dolayı memnuniyetini belirterek, her türlü desteği vermeye hazır olduğunu bildirerek bizleri onure etti” şeklinde konuştu.

Ali Celal KAYMAK