OSMANİYE’Lİ MELTEM, GÖNLÜNÜ İTALYAN GENCİ GİANNİ’YE KAPTIRDI

düğünİtalya’nın Napoli Kentinde turizm sektöründe çalışan Osmaniye’li Meltem Hançer yaşamını aynı sektörde tanışıp gönül verdiği İtalyan genci Gianni Tedesco ile evlenerek birleştirdi.

Yurd dışında yaşayan Osmaniye’li Özgül-Faik HANÇER’in kızı Meltem Hançer  ile İtalyan Rita-Antoni Tedesco’nun oğlu Gianni Tedesco’nun düğün töreni, 17 Kasım 2019 Pazar günü akşamı  Osmaniye Köşk Düğün Salonunda yapıldı. Her iki ailenin ve yakınlarının da katıldığı düğün töreninde piste ilk danslarını romantik bir müzik eşliğinde yapan Meltem-Gianni Tedesco’nun mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Genç çiftlerin yakınları da piste çıkarak yöresel oyunlar oynadılar ve  davul zurna eşliğinde halay çekerek bu mutluluğa ortak oldular.

İTALYAN AİLEYE HALAY ÇEKTİRDİLER

Bu arada HANÇER Ailesinin yakınları ve gençleri, evin önündeki meydanda İtalyan baba ve damadı da aralarına alarak davul zurna eşliğinde halay çektirerek düğün törenine ayrı bir coşku kattılar.

FAİK BABA : ”BU DÜĞÜN 2 ÜLKENİN DOSTLUĞUNA KATKIDA BULUNUYOR”

Çok sevdiği Kızlarının  bir İtalyan genci ile evlenmesinden duydukları  memnuniyeti  ifade eden  Özgül-  Faik HANÇER çifti,  “İnşallah bu evlilik olayı, Türkiye ile İtalya’nın dostluğuna katkıda bulunur. Bu vesile ile bizleri bu mutlu gönümüzde yalnız bırakmayan tüm dostlara en kalbi teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

RİTA-ANTONİ TEDESCO: “OSMANİYE’DE OLMAKTAN ÇOK MEMNUN OLDUK”

İtalyan damat Gianni’nin ailesi Rita –Antoni Tedasco da Osmaniye’de olmaktan çok memnun olduklarını belirterek; “Buranın kültürü bizimkine benziyor.Hiç sıkılmadık.Bilakis çok mutlu olduk.Biz de evlatlarımızın bu mutlu gününe İtalya’dan gelen dostlarımıza çok teşekkür ediyoruz” dediler.

MUSTAFA FETTAHLIOĞLU DA ÇİFTLERE MUTLULUKLAR DİLEDİ

Düğün törenine katılan HANÇER Ailesinin dostu Osmaniye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler  Odası Eski Başkanı Mustafa Fettahlıoğlu da genç çiftleri kutlayarak bir ömür boyu mutluluklar diledi. Fettahlıoğlu: “Türk-İtalyan dostluğuna yakışan güzel bir düğün oldu. Allah her iki aile için de hayırlı uğurlu eylesin” dedi.

Hasan KILIÇ